Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 19

Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át, a magyarság hajdan és most, Somló Béla könyvkiadó, Budapest, kiadói egészvászon kötésben, 133 képpel és szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Egészvászon kötésben. Hibátlan állapotban!
12346.

Rufpreis:
3 000 HUF

12347.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia.
12348.

Rufpreis:
4 000 HUF

12349.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekfű Gyula - Három nemzedék és ami utána következik. Első kiadás! Bp., 1934. kir. Egyetemi Nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben
12350.

Rufpreis:
4 000 HUF

Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés és államtörténet. I. köt. Bp. (é. n.) Athenaeum. Magyar középkor. 470 p. Egészvászon kötésben
12351.

Rufpreis:
800 HUF

12352.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF