Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át, a magyarság hajdan és most, Somló Béla könyvkiadó, Budapest, kiadói egészvászon kötésben, 133 képpel és szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Egészvászon kötésben. Hibátlan állapotban!
Barna János-Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében Makón, 1913. ifj. Gaál László ny. 242p. Korabeli enyhén sérült gerincű álbordás félbőr védőkötésben. Ex librissel
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia.
Balassa Imre: Világostól Josephstadtig 1849-1856 Földy János naplótöredékeiből. Bp., 1939. kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 323p. Egészvászon kötésben szép állapotban