Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
640893
12273
180
Herczeg Ferenc munkái 10 kötet. Aranyozott egységes egészvászon kötésben. 595537
12274
180
640750
12275
180
24000
Élő könyvek, magyar klasszikusok sorozat I.-XL. 40 kötet, teljes sorozat. Bp., Franklin. Egységes egészvászon kötésben.
611201
12276
180
Schmudere-Maretsch: Die Kunst des Schiesens mit der Büchse. Berlin 1912. Sok képpel
643682
12277
180
Bruno Brehm: Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Ford. Fenyő László. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói egészbőr kötésben, jó állapotban 643658
12278
180
1944 Levente a leventeparancsnokok, ... ifjúvezetők hivatalos lapja. január, február és június 638078
12279
180
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A Kátsa. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú 638081
12280
180
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Durbints sógor. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú 638087
12281
180
100
Heinrich Heine: Schnabelewobski úr emlékei. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., é.n., Dante. Kiadói, dombornyomott egészvászon kötésben, jó állapotú
638667
12282
180
Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1–23. + 1 Bp, 1935–1938. Teljes. Egységes egészvászon kötésben
629034
12283
180
Lammel Annamária - Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival, egészvászon kötésben, védőborítóval
640898
12284
180
Apos Péter: Metamorphosis Transylvaniae + Kolozsvári magyar muzsikusok emlékvilága. Bukarest, 1978 Téka Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF