Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Herczeg Ferenc munkái 10 kötet. Aranyozott egységes egészvászon kötésben.
12273.

Rufpreis:
1 000 HUF

12274.

Rufpreis:
10 000 HUF

12275.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Schmudere-Maretsch: Die Kunst des Schiesens mit der Büchse. Berlin 1912. Sok képpel
12276.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bruno Brehm: Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Ford. Fenyő László. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói egészbőr kötésben, jó állapotban
12277.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 Levente a leventeparancsnokok, ... ifjúvezetők hivatalos lapja. január, február és június
12278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A Kátsa. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12279.

Rufpreis:
2 000 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Durbints sógor. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12280.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heinrich Heine: Schnabelewobski úr emlékei. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., é.n., Dante. Kiadói, dombornyomott egészvászon kötésben, jó állapotú
12281.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1–23. + 1 Bp, 1935–1938. Teljes. Egységes egészvászon kötésben
12282.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lammel Annamária - Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival, egészvászon kötésben, védőborítóval
12283.

Rufpreis:
800 HUF

Apos Péter: Metamorphosis Transylvaniae + Kolozsvári magyar muzsikusok emlékvilága. Bukarest, 1978 Téka
12284.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF