Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
610998
12249
180
Ferenczi Zoltán: Báró Eötvös József. Budapest 1903. NyL kötésben. 607055
12250
180
Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
640903
12251
180
Remekírók képes könyvtára: Niebelung ének I. + Kisfaludy Károly munkái I. Bp., Lampel. Leszik féle liliomos egészvászon kötésben 643019
12252
180
Sienkievicz Henrik: Quo Vadis? II. Bp., 1901, k.n. Kiadói, Gottermayer-féle, szecessziós, festett egészvászon kötésben, Löschinger Hugó rajzaival, jó állapotban
643374
12253
180
Dickens Károly: Copperfield Dávid élete és viszontagságai. Budapest 1915. Franklin Társulat.
638815
12254
180
Fóthy János: Orth János tragédiája - a főherceg akit elnyelt a tenger. Bp., 1923 Légrády 119p. (felvágatlan) 627499
12255
180
610255
12256
180
625088
12257
180
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú
603825
12258
180
Szücsi József: Bajza József. Budapest 1914. MTA kiadása. Jó állapotban
638872
12259
180
Schidlof: A rokonszenves fellépés művészete - modern társadalmi érintkezés szabályai. Bp., 1933. Lingua 638019
12260
180
Maurer Mihály: A helyes magyar beszéd és írás gyakorlókönyve. Temesvár 1911. Polatsek-féle Könyvkereskedés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF