Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Ferenczi Zoltán: Báró Eötvös József. Budapest 1903. NyL kötésben.
12249.

Rufpreis:
800 HUF

Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12250.

Rufpreis:
800 HUF

Remekírók képes könyvtára: Niebelung ének I. + Kisfaludy Károly munkái I. Bp., Lampel. Leszik féle liliomos egészvászon kötésben
12251.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sienkievicz Henrik: Quo Vadis? II. Bp., 1901, k.n. Kiadói, Gottermayer-féle, szecessziós, festett egészvászon kötésben, Löschinger Hugó rajzaival, jó állapotban
12252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dickens Károly: Copperfield Dávid élete és viszontagságai. Budapest 1915. Franklin Társulat.
12253.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fóthy János: Orth János tragédiája - a főherceg akit elnyelt a tenger. Bp., 1923 Légrády 119p. (felvágatlan)
12254.

Rufpreis:
1 000 HUF

12255.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rákosi Jenő élete és művei. Írták: Apponyi Albert, Bárd Miklós, … Schöpflin Aladár. Szerk.: Süle Antal. Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. 621. számú példány. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincén kis hibákkal
12256.

Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. 621. számú példány. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincén kis hibákkal

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú
12257.

Rufpreis:
800 HUF

Szücsi József: Bajza József. Budapest 1914. MTA kiadása. Jó állapotban
12258.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schidlof: A rokonszenves fellépés művészete - modern társadalmi érintkezés szabályai. Bp., 1933. Lingua
12259.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maurer Mihály: A helyes magyar beszéd és írás gyakorlókönyve. Temesvár 1911. Polatsek-féle Könyvkereskedés.
12260.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF