https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Lackó Géza: Művelt és udvarias ember a XX. században. Pesti Napló Rt, Az Est Lapkiadó és a magyarország Napilap RT. kiadása. É.n.
1
12261.

Dr. Lackó Géza: Művelt és udvarias ember a XX. században. Pesti Napló Rt, Az Est Lapkiadó és a magyarország Napilap RT. kiadása. É.n.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Scherz Ede: A rádió humora. Budapest 1931. A szerző kiadása. Apró szakadások.
1
12262.

Scherz Ede: A rádió humora. Budapest 1931. A szerző kiadása. Apró szakadások.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Adomák és veszemék, hazudozások és igazmondások, képes élcek és illusztrált képtelenségek, mulattató versek és nevettető elbeszélések ... Összeáll. és kiadta Dvorzsák János. Havi füzetek XIII.-XVI. 1908. Festett egészvászon kötésben (Pausz Gyula)
1
12263.

Adomák és veszemék, hazudozások és igazmondások, képes élcek és illusztrált képtelenségek, mulattató versek és nevettető elbeszélések ... Összeáll. és kiadta Dvorzsák János. Havi füzetek XIII.-XVI. 1908. Festett egészvászon kötésben (Pausz Gyula)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katona József: Bánk bán. Budapest É.N. Lampel Róbert Könyvkereskedés. Kisebb szakadások a borítón.
1
12264.

Katona József: Bánk bán. Budapest É.N. Lampel Róbert Könyvkereskedés. Kisebb szakadások a borítón.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dienstreglement für kaiserliche und königliche Heer. II Teil. Wien 1912. Több melléklettel a végén.
1
12265.

Dienstreglement für kaiserliche und königliche Heer. II Teil. Wien 1912. Több melléklettel a végén.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór összes munkái I.-L. kötet. Bp., 1912-1911. Franklin. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben. Komplett sorozat!
1
12266.

Jókai Mór összes munkái I.-L. kötet. Bp., 1912-1911. Franklin. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben. Komplett sorozat!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin.  Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
1
12267.

Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
1
12268.

Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!
1
12269.

Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza munkái 6 kötet + 3 egyéb regény
1
12270.

Gárdonyi Géza munkái 6 kötet + 3 egyéb regény

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csathó Kálmán munkái - Gyűjteményes kiadás. I-XII. kötet, Teljes sorozat. Bp., 1928, Singer és Wolfner, Kiadói, egységes félbőr-kötésben. (Szép állapotban)
1
12271.

Csathó Kálmán munkái - Gyűjteményes kiadás. I-XII. kötet, Teljes sorozat. Bp., 1928, Singer és Wolfner, Kiadói, egységes félbőr-kötésben. (Szép állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. I-XL.+ 1 köt. hiányzik: 4.,12.,20.,30. kötetek, Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban
1
12272.

Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. I-XL.+ 1 köt. hiányzik: 4.,12.,20.,30. kötetek, Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse