Tétel

Rufpreis:

50 000 HUF

21

Beschreibung:

Arany János: Toldi szerelme. Elbeszélés tizenkét énekben. Buda-Pest, 1879. Franklin-Társulat. Első kiadás! Aranyozott, szépen restaurált kiadói vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel.
Arany János saját kezű ajándékozási bejegyzésével vejének, Szél Kálmánnak!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor