Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
626101
12151
178
Lengyel Menyhért színművei I. Bp., é.n., Lantos Rt. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú, dedikált (!) (gerincen kis sérülés) 626102
12152
178
Demeter Imre: Köszönöm a tüzet... Timár József élete. Bp., 1971, Gondolat. Egészvászon kötésben, fotókkal illusztrált, jó állapotú 587554
12153
178
625957
12154
178
Reményik Sándor: Romon virág. Versek 1930-1935. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon kötésben (kötés kissé foltos, címoldalon kivágás)
626038
12155
178
Magyar és német zsebszótár II. Tekintettel a két nyelv szólásaira. Magyar-német rész. Szerk. Kelemen Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Újrakötve
628416
12156
178
Friedrich Gerftacker: Die Flosspiraten des Mississippi. Lipcse É.n.
628977
12157
178
Fayer László jogtudós halálára készített kis példányszámú emlékkönyv 1 fényképpel, merített papíron. Bp., 1907. Franklin 94p.
627499
12158
178
629034
12159
178
Lammel Annamária - Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival, egészvászon kötésben, védőborítóval
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF