Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 57

Lengyel Menyhért színművei I. Bp., é.n., Lantos Rt. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú, dedikált (!) (gerincen kis sérülés)
12151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Demeter Imre: Köszönöm a tüzet... Timár József élete. Bp., 1971, Gondolat. Egészvászon kötésben, fotókkal illusztrált, jó állapotú
12152.

Rufpreis:
800 HUF

12153.

Rufpreis:
1 200 HUF

Reményik Sándor: Romon virág. Versek 1930-1935. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon kötésben (kötés kissé foltos, címoldalon kivágás)
12154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar és német zsebszótár II. Tekintettel a két nyelv szólásaira. Magyar-német rész. Szerk. Kelemen Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Újrakötve
12155.

Rufpreis:
800 HUF

Friedrich Gerftacker: Die Flosspiraten des Mississippi. Lipcse É.n.
12156.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fayer László jogtudós halálára készített kis példányszámú emlékkönyv 1 fényképpel, merített papíron. Bp., 1907. Franklin 94p.
12157.

Rufpreis:
3 000 HUF

12158.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lammel Annamária - Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival, egészvászon kötésben, védőborítóval
12159.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF