Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 57

Tóth József: Sajó Sándor. Bp., 1934, k.n., 48p. Papírkötésben
12127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú
12128.

Rufpreis:
800 HUF

Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk. Fabó Bertalan. Másfélszáz képpel és hasonmással. Bp., 1910, "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban
12129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Előd: A Zenebutik Sztáralbuma. 100 világsztár, 100 adás, 100 helyszín. Bp., 1991, Lexikon Kft. - Posta Bank. Dedikált (!)
12130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály öt rézfénynyomatu képével. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói festett szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotú (gerincen apró sérülés)
12131.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pannon Enciklopédia I.-IV. kötet. Magyarország története, Magyarország kézikönyve, Magyarország növényvilága, Magyarország állatvilága. Bp., 2006. Urbis kiadó. Hibátlan állapotban
12132.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tormay Cécile: Bujdosó könyv - feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 1921. Pallas. Új műbőr kötésben
12133.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
12134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Erdélyi Helikon Magyarországi barátainak Aranykönyve. Kolozsvár 1937. 240p. Borítón kisebb hiányokkal
12135.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 Az Est hármaskönyve (kis hibával)
12136.

Rufpreis:
2 000 HUF

15 db vegyes könyvtétel:Képes francia-magyar szótár, művészeti könyvek, szocializmus témaköréből + 15 db nyelvkönyvek szótárak: szerb-horváth, orosz, svéd, cseh, esperanto
12137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula összes munkái. Bp., én. Franklin társulat Festett egészvászon kötésben, gerinc mind egységesen pótolva összesen 10 db könyv + Györök Leó: Lázadó hajósnép. Gerinc sérült
12138.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF