https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, egészvászon kötésben, jó állapotban
1
12244.

Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Költők és írók - Élet és jellemrajzok az irodalom köréből 6db kötet: Petrarca, Mikszáth Kálmán, Arany János, Shakespere, Kisfaludy, Baksay Sándor
1
12245.

Költők és írók - Élet és jellemrajzok az irodalom köréből 6db kötet: Petrarca, Mikszáth Kálmán, Arany János, Shakespere, Kisfaludy, Baksay Sándor

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Erdős René: Borsóhercegnő, Bp. 1924 Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. kiadása, aláírt példány, kiadói egészvászon kötésben
1
12246.

Erdős René: Borsóhercegnő, Bp. 1924 Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. kiadása, aláírt példány, kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák. Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .
1
12247.

(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák.
Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
1
12248.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gróf Széchenyi István összes munkái. Széchenyi és Kossuth írói és hírlapi vitája I.-II. 460p. + 1211p. Bp., 1903 Magyar Történelmi Társulat. Egybekötve.
1
12249.

Gróf Széchenyi István összes munkái. Széchenyi és Kossuth írói és hírlapi vitája I.-II. 460p. + 1211p. Bp., 1903 Magyar Történelmi Társulat. Egybekötve.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Élő könyvek - Magyar klasszikusok sorozat 33 kötete. A szerzők arcképeivel. Bp., cca 1900 Franklin. Egységes aranyozott sorozatkötésben. Arany János, Kisfaludy, Petőfi és mások műveivel
1
12250.

Élő könyvek - Magyar klasszikusok sorozat 33 kötete. A szerzők arcképeivel. Bp., cca 1900 Franklin. Egységes aranyozott sorozatkötésben. Arany János, Kisfaludy, Petőfi és mások műveivel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Juhász Gyula: Holmi. (első kiadás), Budapest 1929. Genius. Papír borítóban.
1
12251.

Juhász Gyula: Holmi. (első kiadás), Budapest 1929. Genius. Papír borítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Bp., [1898], Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (az első két lap szakadt)
1
12252.

Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Bp., [1898], Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (az első két lap szakadt)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1908 Emanuelle Kalender - Eucharisztikus Nemzetközi naptár, papírkötés
1
12253.

1908 Emanuelle Kalender - Eucharisztikus Nemzetközi naptár, papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Karll Hellwig: Das kleine Spaherbuch. Leipzig, É.N. Papír kötésben
1
12254.

Dr. Karll Hellwig: Das kleine Spaherbuch. Leipzig, É.N. Papír kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
KSH: A magyar lakáspiac területi jellemzői az ezredfordulón. CD melléklettel. Bp., 2004. 168p.
1
12255.

KSH: A magyar lakáspiac területi jellemzői az ezredfordulón. CD melléklettel. Bp., 2004. 168p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse