Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, egészvászon kötésben, jó állapotban
Gróf Széchenyi István összes munkái. Széchenyi és Kossuth írói és hírlapi vitája I.-II. 460p. + 1211p. Bp., 1903 Magyar Történelmi Társulat. Egybekötve.
Élő könyvek - Magyar klasszikusok sorozat 33 kötete. A szerzők arcképeivel. Bp., cca 1900 Franklin. Egységes aranyozott sorozatkötésben. Arany János, Kisfaludy, Petőfi és mások műveivel
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Bp., [1898], Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (az első két lap szakadt)