Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Cerna-Novák: Az eladott álom, Japán mesék. BRatislava, 1979. Madách. sok szép illusztrációval 190p.
12220.

Rufpreis:
800 HUF

Dr Fehér Dezső és Dr. Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. Budapest 1983. Sok képpel és táblázatokkal. Kis szakadással
12221.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szüle Antal: Rákosi Jenő élete és művei. Budapest 1930. Sérült gerincű, félbőr kötés.
12222.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sommsich Andor: Liszt Ferenc éelete. Bp., 1925. Kissé laza kötés
12223.

Rufpreis:
800 HUF

12224.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.
Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. Kiadói vászonkötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966 Nők enciklopédiája  I-II. kötet Minerva Kiadó, Bp., Szántó Piroska grafikusművész rajzaival, kiadói vászonkötésben, jó állapotban
12225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Minerva Nagy Képes Enciklopédia I.-III. kötetek (teljes) Bp., 1973, Minerva, Kiadói vászonkötésben , védőborítóban
12226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Primenko: Lökhajtásos motorok. Moszkva 1947. Népszava.
12227.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyárády, Szilágyi, Várhelyi: A világ műszaki múzeumai. Budapest 1961. Műszaki Könyviadó
12228.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gáspár Jenő: Isten Leventéje. Budapest 1930. Palladis kiadás. Regény Szent Imre korából, díszkiadás kartontokban, jó állapotban
12229.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Könyv tétel 3 db: Gábor Andor: Az én hazám. Bécs 1920. Tompa László: Erdély hegyei közt. Walter Gyula: A vágyaim. Székelyudvarhely 1923
12230.

Rufpreis:
1 600 HUF

May Károly: A félelmetes. Budapest 1911. Athenaeum. Egész vászon kötésben, néhány lap kijár
12231.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF