Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Dr Ábrai Zsigmond és Tabák Endre:A labdarúgó játékvezetés iskolája. Budapest 1948. Szepes Béla rajzaival
12256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Georges Carpentier: Meine Methode des Boxens. Leipzig É.N. Vászon kötésben. Sok képpel
12257.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Nyugat/Grill Károly. Kiadói aranyozott félbőr kötésben (kötés kopottas, gerinc sérült)
12258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Német Líra kincsesháza. Budapest 1959. Európa Kiadó. Papír tékában 6db könyvecske, égészvászon kötésben
12259.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kriza János és Tiboldi István: Adomák és tanítómesék. Bukarest 1988. Kriterion Könyvkiadó.
12260.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel.
12261.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mark Twain: Huckleberry Finn kalandjai. Ford. Szegedy Ila. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, újrakötve, illusztrált
12262.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Magyarra átdolgozta: Sándor Kálmán. Sebők Imre rajzaival. Bp., [1934], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, újrakötve, illusztrált
12263.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, 32db színes táblával, kiadói félvászon kötésben
12264.

Rufpreis:
800 HUF

12265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szinainé László Zsuzsa: A Magyar Könyvgyűjtők új kézikönyve I-IV (1969-1988) és (1989-1991), Bp 1990, 1994. KIT Képzőművészeti Kiadó
12266.

Rufpreis:
8 000 HUF

15 db nyelvkönyvek szótárak: szerb-horváth, orosz, svéd, cseh, esperanto
12267.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF