Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
599595
12256
176
Dr Ábrai Zsigmond és Tabák Endre:A labdarúgó játékvezetés iskolája. Budapest 1948. Szepes Béla rajzaival
611231
12257
176
Georges Carpentier: Meine Methode des Boxens. Leipzig É.N. Vászon kötésben. Sok képpel 612701
12258
176
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Nyugat/Grill Károly. Kiadói aranyozott félbőr kötésben (kötés kopottas, gerinc sérült) 612938
12259
176
Német Líra kincsesháza. Budapest 1959. Európa Kiadó. Papír tékában 6db könyvecske, égészvászon kötésben 612661
12260
176
Kriza János és Tiboldi István: Adomák és tanítómesék. Bukarest 1988. Kriterion Könyvkiadó.
612926
12261
176
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel. 612717
12262
176
Mark Twain: Huckleberry Finn kalandjai. Ford. Szegedy Ila. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, újrakötve, illusztrált
612728
12263
176
Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Magyarra átdolgozta: Sándor Kálmán. Sebők Imre rajzaival. Bp., [1934], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, újrakötve, illusztrált
549170
12264
176
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, 32db színes táblával, kiadói félvászon kötésben
563670
12265
176
612769
12266
176
Szinainé László Zsuzsa: A Magyar Könyvgyűjtők új kézikönyve I-IV (1969-1988) és (1989-1991), Bp 1990, 1994. KIT Képzőművészeti Kiadó
612563
12267
176
15 db nyelvkönyvek szótárak: szerb-horváth, orosz, svéd, cseh, esperanto
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF