Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 43

Pesty Frigyes kéziratos levéltárából: Külső Szolnok. Kecskemét Szolnok 1979. 332p.
12155.

Rufpreis:
800 HUF

Pesty Frigyes kéziratos levéltárából: Pest-Pilis-Solt vármegye és kiegészítések. Szentendre 1984. 620p.
12156.

Rufpreis:
800 HUF

A magyar bányászat évezredes története I-II. Bp., 1997, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói műbőr kötésben
12157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dél-Alföldi Évszázadok 8: Engel Pál: A temesvári és moldovai szandzsák törökkori települései (1554-1579). Szeged, 1996, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval, térképmellékletekkel
12158.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dél-Alföldi Évszázadok: Blazovich László: A Körös-Tisza-Maros köz középkori településrendje. Békéscsaba-Szeged, 1985. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval, térképmellékletekkel
12159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dél-Alföldi Évszázadok 9: A Körös-Tisza-Maros köz települései a középkorban. Szerk. Blazovich László. Szeged, 1996, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval, térképmellékletekkel
12160.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabédi László: A magyar nyelv őstörténete. A finnugor és az indoeurópai nyelvek közös eredetének bizonyítékai. Bukarest, 1974, Kriterion. Kartonkötésben, védőborítóval
12161.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF