Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
607899
12155
175
Books: History
Pesty Frigyes kéziratos levéltárából: Külső Szolnok. Kecskemét Szolnok 1979. 332p.
607889
12156
175
Books: History
Pesty Frigyes kéziratos levéltárából: Pest-Pilis-Solt vármegye és kiegészítések. Szentendre 1984. 620p. 604904
12157
175
Books: History
A magyar bányászat évezredes története I-II. Bp., 1997, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói műbőr kötésben 604080
12158
175
Books: History
Dél-Alföldi Évszázadok 8: Engel Pál: A temesvári és moldovai szandzsák törökkori települései (1554-1579). Szeged, 1996, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval, térképmellékletekkel 604075
12159
175
Books: History
Dél-Alföldi Évszázadok: Blazovich László: A Körös-Tisza-Maros köz középkori településrendje. Békéscsaba-Szeged, 1985. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval, térképmellékletekkel 604078
12160
175
Books: History
Dél-Alföldi Évszázadok 9: A Körös-Tisza-Maros köz települései a középkorban. Szerk. Blazovich László. Szeged, 1996, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói vászonkötésben, védőborítóval, térképmellékletekkel 604069
12161
175
Books: History
Szabédi László: A magyar nyelv őstörténete. A finnugor és az indoeurópai nyelvek közös eredetének bizonyítékai. Bukarest, 1974, Kriterion. Kartonkötésben, védőborítóval Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF