Magyar névtani dolgozatok 3 kötet: Horváth Kálmán: Csap helységnevei, Tóth János: Beregrákos helységnevei, Horváth-Lizanec-Szabó: Az ungvári járás 14 településének helynevei
Magyar névtani dolgozatok 5 kötet a Felvidékről: Helynevek Csehszlovákia Komáromi járásából, Királyhelmec és környéke helynevei, Az érsekújvári járás keleti részének helynevei, A lévai járás hét községének helynevei, Szete helynevei
Nyelvemléktár - Régi Magyar Codexek és Nyomtatványok: Vol. I.: Bécsi Codex, Müncheni Codex; Vol. V.: Érdy Codex II. fele. Közzéteszi Volf György. Bp., 1874/1876, MTA Könyvkiadó Hivatala. Papírkötésben (kötés viseltes állapotban)
4 db Horthy Miklósról szóló könyv: Horthy Miklós dokumentumok tükrében. A kormányzó. Egy lovaguralkodó és népe. A kormányzó Horthy Miklós és az emigráció.
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. III. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. IV. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)