Ausländische Edelmetall Gedenkmünzen und Plaketten

Zahl der Lose: 25

Amerikai Egyesült Államok 1969. "Philadelphiai Pénzverde" aranyozott Br emlékérem(38mm) eredeti csomagolásban T:1 USA 1969. "Philadelphiai Mint" Br medallion (38mm) in original pack C:Unc
31199.

Amerikai Egyesült Államok 1969. "Philadelphiai Pénzverde" aranyozott Br emlékérem(38mm) eredeti csomagolásban T:1
USA 1969. "Philadelphiai Mint" Br medallion (38mm) in original pack C:Unc

Rufpreis:
800 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1973. "San Francisco Pénzverde" aranyozott Br emlékérem(38mm) eredeti csomagolásban T:1 USA 1973. "San Francisco Mint" Br medallion (38mm) in original pack C:Unc
31200.

Amerikai Egyesült Államok 1973. "San Francisco Pénzverde" aranyozott Br emlékérem(38mm) eredeti csomagolásban T:1
USA 1973. "San Francisco Mint" Br medallion (38mm) in original pack C:Unc

Rufpreis:
800 HUF

Amerikai Egyesület Államok 1976. "A függetlenség 200 éves évfordulója" Ag emlékérem. Szign: AM (Archibald MacNeal) Willard (31.47g/0.999) T:2,2- USA 1976. "United States Bicentennial / The Spirit of 76" Ag commemorative medallion. Sign: Archibald MacNeal Willard (31.47g/0.999) C:aXF
31201.

Amerikai Egyesület Államok 1976. "A függetlenség 200 éves évfordulója" Ag emlékérem. Szign: AM (Archibald MacNeal) Willard (31.47g/0.999) T:2,2-
USA 1976. "United States Bicentennial / The Spirit of 76" Ag commemorative medallion. Sign: Archibald MacNeal Willard (31.47g/0.999) C:aXF

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ausztria 1916. "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Körmöcbányán vert Br emlékérem (69mm) adományozói dísztokban! Szign.: Stefan Schwartz T:1 Austria 1916. "100th anniversary of the National Bank of Austria" (Kremnitz) Br commemorative medallion in original case! Sign.: Stefan Schwartz (69mm) C:UNC
31202.

Ausztria 1916. "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Körmöcbányán vert Br emlékérem (69mm) adományozói dísztokban! Szign.: Stefan Schwartz T:1
Austria 1916. "100th anniversary of the National Bank of Austria" (Kremnitz) Br commemorative medallion in original case! Sign.: Stefan Schwartz (69mm) C:UNC

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2003. "Európa - Portugál escudo" aranyozott Br emlékérem (40mm) T:2 2003. "Europe - Portugal Escudo" gilt Br medal (40mm) C:XF
31203.

2003. "Európa - Portugál escudo" aranyozott Br emlékérem (40mm) T:2
2003. "Europe - Portugal Escudo" gilt Br medal (40mm) C:XF

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Franciaország DN. "1848. A II. Köztársaság kikiáltásának szimbolikus Szabadság Fája" aranyozott ezüst emlékérem, peremén "VERMEIL" fémjelzéssel (44.5mm / 37.76g/0.925) T:PP France ND. "1848. Tree of Liberty of the proclamation of the 2nd Republic" gold plated silver commemorative medallion with "VERMEIL" hallmark (44.5mm / 37.76g/0.925) C:PP
31204.

Franciaország DN. "1848. A II. Köztársaság kikiáltásának szimbolikus Szabadság Fája" aranyozott ezüst emlékérem, peremén "VERMEIL" fémjelzéssel (44.5mm / 37.76g/0.925) T:PP
France ND. "1848. Tree of Liberty of the proclamation of the 2nd Republic" gold plated silver commemorative medallion with "VERMEIL" hallmark (44.5mm / 37.76g/0.925) C:PP

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Habsburg Birodalom 1770. Koronázási emlékérem Ag "Mária Antónia és XVI. Lajos" (26,17g/44mm) Szign.: A.Wideman T:3 letört fül Habsburg Monarchy 1770. Coronation of Maria Antoinette and Louis XVI commemorative Ag medallion "M.ANTONIA ARC. AVUST. LUDOVIC. FRANCIAE DELPHIN SPONSA / CONCORDIA NOVO SANGVINIS NEXV FIRMATA / NVPT CELEBR VIEN PROCVR FERDINAND A A XIX APR MDCCLXX" Sign.: A.WIDEMAN (26,17g/44mm) C:F broken ear
31205.

Habsburg Birodalom 1770. Koronázási emlékérem Ag "Mária Antónia és XVI. Lajos" (26,17g/44mm) Szign.: A.Wideman T:3 letört fül
Habsburg Monarchy 1770. Coronation of Maria Antoinette and Louis XVI commemorative Ag medallion "M.ANTONIA ARC. AVUST. LUDOVIC. FRANCIAE DELPHIN SPONSA / CONCORDIA NOVO SANGVINIS NEXV FIRMATA / NVPT CELEBR VIEN PROCVR FERDINAND A A XIX APR MDCCLXX" Sign.: A.WIDEMAN (26,17g/44mm) C:F broken ear

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Habsburg Birodalom / Prága 1791 szeptember 6. II. Lipót prágai koronázási Ag zseton (20mm/2.18g) T:2- karc Habsburg Monarchy / Prague 1791. Leopoldus II coronation Ag jeton "IMP CAES LEOPOLDVS II. P F AVG HVNGAR BOHEM REX ARCHID AVST CORONATVS PRAGAE VI. SEPT MDCCXCI / PIETATE ET CONCORDIA" (20mm/2.18g) C:VF scratched
31206.

Habsburg Birodalom / Prága 1791 szeptember 6. II. Lipót prágai koronázási Ag zseton (20mm/2.18g) T:2- karc
Habsburg Monarchy / Prague 1791. Leopoldus II coronation Ag jeton "IMP CAES LEOPOLDVS II. P F AVG HVNGAR BOHEM REX ARCHID AVST CORONATVS PRAGAE VI. SEPT MDCCXCI / PIETATE ET CONCORDIA" (20mm/2.18g) C:VF scratched

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

Lengyelország DN. "II. János Pál Pápa" 2db klf fém emlékverete T:2- Poland ND. "Pope John Paul II" 2 pieces of different commemorative metal medallions C:VF
31208.

Lengyelország DN. "II. János Pál Pápa" 2db klf fém emlékverete T:2-
Poland ND. "Pope John Paul II" 2 pieces of different commemorative metal medallions C:VF

Rufpreis:
800 HUF

Lengyelország 1969. Báthory István 1. óceánjáró útjának emlékére kiadott Br emlékérem (59mm) szign: W. Kowalk eredeti dísztokban T:1- Poland 1969. "Stefan Batory" Br medallion sign: W. Kowalk, in original case C:AU
31209.

Lengyelország 1969. Báthory István 1. óceánjáró útjának emlékére kiadott Br emlékérem (59mm) szign: W. Kowalk eredeti dísztokban T:1-
Poland 1969. "Stefan Batory" Br medallion sign: W. Kowalk, in original case C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy-Britannia 2000. "Millenniumi emlékérem  Greenwich" aranyozott fém emlékérem (44mm) dísztokban T:PP Great Britain 2000. "Official Millennium Greenwich Mint Medallion" gold-plated medallion (44mm) in case C:PP
31210.

Nagy-Britannia 2000. "Millenniumi emlékérem Greenwich" aranyozott fém emlékérem (44mm) dísztokban T:PP
Great Britain 2000. "Official Millennium Greenwich Mint Medallion" gold-plated medallion (44mm) in case C:PP

Rufpreis:
1 000 HUF

NDK 1972. "Német Demokratikus Köztársaság Kulturális Szövetsége" 3db különféle fém emlékérem "Ludwig Feuerbach / Felix Mendelssohn Bartholdy / Max Planck" (40mm) T:2
31211.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF