Ausländische Edelmetall Gedenkmünzen und Plaketten

Zahl der Lose: 25

NDK 1979. "750 éves Wernigerode" CuNi emlékérem (26mm) plasztiktokban T:1 GDR 1979. "750th Anniversary of Wernigerode" CUNi medallion (26mm) in plastic case C:Unc
31212.

NDK 1979. "750 éves Wernigerode" CuNi emlékérem (26mm) plasztiktokban T:1
GDR 1979. "750th Anniversary of Wernigerode" CUNi medallion (26mm) in plastic case C:Unc

Rufpreis:
800 HUF

NDK 1982. "30 éves a Sport és Technológia Egyesület / Ernst Schneller" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban T:PP GDR 1982. "30th anniversary of the Sport and Technology Association / Ernst Schneller" silver plated commemorativel medal in original plastic box C:PP
31213.

NDK 1982. "30 éves a Sport és Technológia Egyesület / Ernst Schneller" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban T:PP
GDR 1982. "30th anniversary of the Sport and Technology Association / Ernst Schneller" silver plated commemorativel medal in original plastic box C:PP

Rufpreis:
2 000 HUF

Német 3. Birodalom 1933. "Délnémet Bajnokság Stuttgart / Délnémet Futball és Atlétikai Szövetség I. Díj" aranyozott Br plakett T:2 German Third Reich 1933. "Süddeutscher Meisterschaft Stuttgart - Süddeutscher Fussball-und Leichtathletik Verband 1. Preis" gold-plated Br plaquette C:XF
31214.

Német 3. Birodalom 1933. "Délnémet Bajnokság Stuttgart / Délnémet Futball és Atlétikai Szövetség I. Díj" aranyozott Br plakett T:2
German Third Reich 1933. "Süddeutscher Meisterschaft Stuttgart - Süddeutscher Fussball-und Leichtathletik Verband 1. Preis" gold-plated Br plaquette C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF

Németország 1990. "Richard von Weizsäcker" Ag emlékérem nemesfém jelzéssel és dísztokban (40mm/20.31g/0.999) T:PP Germany 1990. "Richard von Weizsäcker" Ag commemorative medallion with hallmark and in original case (40mm/20.31g/0.999) C:PP
31215.

Németország 1990. "Richard von Weizsäcker" Ag emlékérem nemesfém jelzéssel és dísztokban (40mm/20.31g/0.999) T:PP
Germany 1990. "Richard von Weizsäcker" Ag commemorative medallion with hallmark and in original case (40mm/20.31g/0.999) C:PP

Rufpreis:
6 000 HUF

Németország 1995. "Faust" emlékérem papírtokban, leírással. Szign.: Werner Godec (39mm) T:1 (tokon kisebb hiba) Germany 1995. "Faust" commemorative medallion in carton case. Sign.: Werner Godec (39mm) C:UNC (case error)
31216.

Németország 1995. "Faust" emlékérem papírtokban, leírással. Szign.: Werner Godec (39mm) T:1 (tokon kisebb hiba)
Germany 1995. "Faust" commemorative medallion in carton case. Sign.: Werner Godec (39mm) C:UNC (case error)

Rufpreis:
1 000 HUF

Németország DN "Baden Württemberg Kulturális és Sport Minisztérium" fém emlékérem dísztokban (80mm) T:2 Germany ND "Baden Württemberg Ministerium für Kultus und Sport" metal medallion in case C:XF
31217.

Németország DN "Baden Württemberg Kulturális és Sport Minisztérium" fém emlékérem dísztokban (80mm) T:2
Germany ND "Baden Württemberg Ministerium für Kultus und Sport" metal medallion in case C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

Románia 1977. "EXPOFIL Dacia 1977 - Pitesti" Br emlékérem (59mm) T:2 Romania 1977. "EXPOFIL Dacia 1977 - Pitesti" Br medallion (59mm) C:XF
31218.

Románia 1977. "EXPOFIL Dacia 1977 - Pitesti" Br emlékérem (59mm) T:2
Romania 1977. "EXPOFIL Dacia 1977 - Pitesti" Br medallion (59mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

Románia 1978. "Filatéliai Kiállítás Jászvásár / TRANSFILEX" Br emlékérem (59mm) T:2 Romania 1978. "Philatelic Exposition Iasi - TRANSFILEX" Br medallion (59mm) C:XF
31219.

Románia 1978. "Filatéliai Kiállítás Jászvásár / TRANSFILEX" Br emlékérem (59mm) T:2
Romania 1978. "Philatelic Exposition Iasi - TRANSFILEX" Br medallion (59mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

Románia 1977. "Filatéliai Kiállítás Bukarest / Centenárium" Br emlékérem (59mm) T:2 Romania 1977. "National Philatelic Exposition Bucharest - Independence Centennial" Br medallion (59mm) C:XF
31220.

Románia 1977. "Filatéliai Kiállítás Bukarest / Centenárium" Br emlékérem (59mm) T:2
Romania 1977. "National Philatelic Exposition Bucharest - Independence Centennial" Br medallion (59mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

Spanyolország 1982. "Labdarúgó Világbajnokság 1982" Ag emlékérem (13,98g/30mm) dísztokban T:PP patina Spain 1982. "Fottball World Cup 1982" Ag medallion (13,98g/30mm) in case C:PP patina
31221.

Spanyolország 1982. "Labdarúgó Világbajnokság 1982" Ag emlékérem (13,98g/30mm) dísztokban T:PP patina
Spain 1982. "Fottball World Cup 1982" Ag medallion (13,98g/30mm) in case C:PP patina

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Svájc 1951. "750 éves Zofingen" emlékérem (32mm) T:2 Switzerland 1951. "750th Anniversary of Zofingen" medallion (32mm) C:XF
31222.

Svájc 1951. "750 éves Zofingen" emlékérem (32mm) T:2
Switzerland 1951. "750th Anniversary of Zofingen" medallion (32mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF

Szovjetunió 1958. "Moszkva 1958" Br emlékérem (65mm) szign.: Eshba karton tokban T:2 Soviet Union 1958. "Moskau 1958" Br medallion (65mm) sign.: Eshba in case C:XF
31223.

Szovjetunió 1958. "Moszkva 1958" Br emlékérem (65mm) szign.: Eshba karton tokban T:2
Soviet Union 1958. "Moskau 1958" Br medallion (65mm) sign.: Eshba in case C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF