Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 24

A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Radnai Pál: Elektrokardiographia; Dr. Grósz István: A szembetegségek physicotherapiája; Dr. Wein Dezső: Az állkapocssérülések gyógyítása; Dr. Darányi Gyula: Élelmezési táblázatok. Egybekötve. Bp., 1941, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban
12037.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Lovrekovich István - Dr. Tomcsik József - Dr. Lőrincz Ferenc: Bakteriológia, immunitástan parazitológia. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrált
12038.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Szél Tivadar: Egészségügyi statisztika orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. A kötet felső sarkában ázás nyoma, egyébként jó állapotú
12039.

Rufpreis:
1 200 HUF

12040.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12041.

Rufpreis:
800 HUF

12042.

Rufpreis:
800 HUF

Amrosius, Frenzel: Das Bild der Erde. Ein Neuer Atlas in 100 Kartenseiten mit statistischen Angaben und alphabetischem Namenverzeichnis. Bielefeld, Leipzig Velhagen & Klasing 1930 Tartalmas album (gerincen apró hiba) / small fault on spine-cover 30x50 cm
12043.

Rufpreis:
6 000 HUF

Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve, Bp., 1891 MTA, Hornyánszky, félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban 485 p.
12044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Vas Bernát és Dr. Gara Géza: Utmutató klinikai laboratoriumi munkálkodáshoz. Kiad. Lampel, Bp, 1894. Vászonkötésű könyv jó állapotban, ábrákkal és színes melléklettel
12045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Bp., Hyppokrates. egészvászon kötésben
12046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Kovács János: Fizika polgári kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1893 Méhner. Megviselt félvászon kötésben, illusztrált
12047.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szente József: Vezérkönyv a természetrajz tanításában népiskolai tanítók számára. Debrecen 1885. ifj Csáthy Károly. (Hornyánszky) 352p. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (Kissé kopott, egy lap sérült)
12048.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF