Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 24

Wolfgang (Farkas) Bolyai de Bolya: Tentamen. Iuventum studiosam in elementa matheseos purae elementaris ac sublimioris methodo intuitiva evidentiaque huic propria introducendi, cum appendice triplici. Editio secunda. Tomus I. Conspectus arithmeticae generalis. Budapest, 1897, MTA. Kiadói félbőr kötésben, a szerző fénnyomatos arcképével, táblákkal. A kötés levált a gerincről, szélein megkopott, de a kötet belül jó állapotú és felvágatlan
12025.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Caroli a Linné: Systema naturae per regna tria naturae secundum classes, ordines, genera, species cum characteribus, differentiis, synonymis, locis. Tom. I. Vindobona (Vienna/Bécs), 1767, typ. Ioannis Thomae nob. de Trattnern. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben, kisebb sérülésekkel, egyébként hibátlan állapotban /  Gold plated full-linen binding with minor faults, otherwise in nice condition
12026.

Caroli a Linné: Systema naturae per regna tria naturae secundum classes, ordines, genera, species cum characteribus, differentiis, synonymis, locis. Tom. I. Vindobona (Vienna/Bécs), 1767, typ. Ioannis Thomae nob. de Trattnern. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben, kisebb sérülésekkel, egyébként hibátlan állapotban /
Gold plated full-linen binding with minor faults, otherwise in nice condition

Rufpreis:
8 000 HUF
18

Leopoldus Joannes List: Dissertatio inaguralis medica de Febribus Intermittentibus Quam consensu et auctoritate... Vindobona. 1828. Stöckholzer de Hirschfeld. 34p.
12027.

Rufpreis:
5 000 HUF

12028.

Rufpreis:
1 600 HUF

Joseph Furttenbach: Architectura Navalis. Das ist: Von dem Schiff. Ulm, 1629. Reprint (Hamburg, 1968, Schiffbautechnische Gesellschaft), egészvászon kötésben /  Reprint, linen binding
12029.

Joseph Furttenbach: Architectura Navalis. Das ist: Von dem Schiff. Ulm, 1629. Reprint (Hamburg, 1968, Schiffbautechnische Gesellschaft), egészvászon kötésben /
Reprint, linen binding

Rufpreis:
1 200 HUF

A. E. Brehm: Az állatok világa II. köt. Teljesen átdolgozta dr. Walter Rammner. 285 szövegközti ábrával és 24 színes táblával. Bp., 1958, Bibliotheca. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
12030.

Rufpreis:
800 HUF

Christian Ludwig Brehm: Die Naturgeschichte und Zucht der Tauben. Fotomechanischer Neudruck der Originalausgabe 1857. Leipzig, 1981, Zentralatiquariat der DDR. Reprint, aranyozott egészvászon kötésben /  Reprint of the original in linen binding
12031.

Christian Ludwig Brehm: Die Naturgeschichte und Zucht der Tauben. Fotomechanischer Neudruck der Originalausgabe 1857. Leipzig, 1981, Zentralatiquariat der DDR. Reprint, aranyozott egészvászon kötésben /
Reprint of the original in linen binding

Rufpreis:
1 200 HUF

12032.

Linen binding, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

12033.

Linen binding, good condition (some patches on binding)

Rufpreis:
1 200 HUF

Soós Lajos: Rendszeres állattan I., Tudományos gyűjtemény, Pécs-Budapest, 1924, Danubia Kiadó, papírkötés
12034.

Rufpreis:
1 000 HUF

12035.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bokor Gusztáv: A Magyar hivatalos statisztika fejlődése és szervezete... Bp., 1898. Pesti könyvnyomda Rt. 248p. Egészvászon kötésben
12036.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF