Égi manna. Imádságos és énekeskönyv a keresztény kat. ifjuság számára. Szerk. Zádori ev. János. Budapest - New York, 1918, Steinbrener ker. János. Csont berakású, kézzel festett kötésben, aranyozott lapszélekkel, díszdobozban, kissé viseltes
Szepessy László: Hit és haza. Bp., 1908. Szent István. Izsóf Alajos a Zászlónk c. cserkészújság szerkesztőjének szóló dedikálással. (Kissé megviselt egészvászon kötésben)