https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 20

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.
1
12093.

Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Hanapi Miklós: Exempla Biblica In Materias Morales distributa, Nunc in ordinen alphabeticum redacta, et novis aliquot titulis aucta. Agriae, 1776. Typis Scolae Episcopalis. 503 p.  Korabeli bordázott egészbőr kötésben. Jó állapotban
1
12094.

Hanapi Miklós: Exempla Biblica In Materias Morales distributa, Nunc in ordinen alphabeticum redacta, et novis aliquot titulis aucta. Agriae, 1776. Typis Scolae Episcopalis. 503 p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hulják Péter: Oratio in honorem quinquagenarii sacerdotis rev. patris Urbani Khoretz, Schemnicii, 1803 Francisci Joannis Sulzer 6p.
1
12095.

Hulják Péter: Oratio in honorem quinquagenarii sacerdotis rev. patris Urbani Khoretz, Schemnicii, 1803 Francisci Joannis Sulzer 6p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1826 Missale Romano-seraphicum : ad normam novissimi kalendarii Seraphici Ordinis dispositum, et emendatum..., Buda, 1826, kir. egyetemi nyomda - Latin nyelvű misekönyv szép állapotban 60p. 29x43 cm
1
12096.

1826 Missale Romano-seraphicum : ad normam novissimi kalendarii Seraphici Ordinis dispositum, et emendatum..., Buda, 1826, kir. egyetemi nyomda - Latin nyelvű misekönyv szép állapotban 60p. 29x43 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban
1
12097.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban
1
12098.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással
1
12099.

Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Schematizmus: Annus communis a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXLIII. Dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Budae, é.n., Typ. Reg. Universit. Hungaricae. hozzákötve: Schematismus inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum pro anno 1843. Budae, é.n., Typ. Reg. Scient. Univ. Hung. 433p. Gerinc, kötés sérült.
1
12100.

Magyar Schematizmus: Annus communis a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXLIII. Dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Budae, é.n., Typ. Reg. Universit. Hungaricae. hozzákötve: Schematismus inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum pro anno 1843. Budae, é.n., Typ. Reg. Scient. Univ. Hung. 433p. Gerinc, kötés sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált
1
12101.

A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stolz Albán: Üdvözlégy Mária. Bp., 1898. Szent István Társulat. 256p. Gottermayer-féle festett egészvászon kötésben
1
12102.

Stolz Albán: Üdvözlégy Mária. Bp., 1898. Szent István Társulat. 256p. Gottermayer-féle festett egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Andreas Bartetschko: Labores Herculis Austriaci; Seu praecipua gesta... Romanorum imperatoris Caroli VI. Nissae  1718 Josephus Schlögel 31p.
1
12103.

Andreas Bartetschko: Labores Herculis Austriaci; Seu praecipua gesta... Romanorum imperatoris Caroli VI. Nissae 1718 Josephus Schlögel 31p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Georgio Slotta: Jubilum festis honoribus... Sigismundi Szuppan... Budaem 1870, Egyetemi Nyomda, 16p.
1
12104.

Georgio Slotta: Jubilum festis honoribus... Sigismundi Szuppan... Budaem 1870, Egyetemi Nyomda, 16p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse