Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 31

Machsor. Cyklus der Festgebete für das ganze Jahr. Gebete für den ersten und zweiten Tag des Pessachfestes. Übers.: M. I. Landau. Prag, 1846, M. I. Landau. Héber-német imádságos könyv, dombornyomott aranyozott egészbőr kötésben, a címlapon fametszettel /  Hebrew-German prayer book, leather binding, woodcut on title page
12113.

Machsor. Cyklus der Festgebete für das ganze Jahr. Gebete für den ersten und zweiten Tag des Pessachfestes. Übers.: M. I. Landau. Prag, 1846, M. I. Landau. Héber-német imádságos könyv, dombornyomott aranyozott egészbőr kötésben, a címlapon fametszettel /
Hebrew-German prayer book, leather binding, woodcut on title page

Rufpreis:
1 000 HUF

Festgebete der Israeliten nach der gottesdienstlichen Ordnung im israelitischen Bethause zu Wien und in mehreren anderen Gemeinden. Übers. v. I. N. Mannheimer. Bd. III. Wien, 1853, Adalbert della Torre. Héber-német kétnyelvű imádságos könyv dombornyomott aranyozott egészbőr kötésben /  Hebrew-German bilingual prayer book in leather binding
12114.

Festgebete der Israeliten nach der gottesdienstlichen Ordnung im israelitischen Bethause zu Wien und in mehreren anderen Gemeinden. Übers. v. I. N. Mannheimer. Bd. III. Wien, 1853, Adalbert della Torre. Héber-német kétnyelvű imádságos könyv dombornyomott aranyozott egészbőr kötésben /
Hebrew-German bilingual prayer book in leather binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Héber nyelvű imádságos könyv. Wien, 1862, I. Knöpflmacher & Söhne. Dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben /  Hebrew prayer book, leather binding
12115.

Héber nyelvű imádságos könyv. Wien, 1862, I. Knöpflmacher & Söhne. Dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben /
Hebrew prayer book, leather binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Machsor. Die sämmtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung v. S. G. Stern. Bd. I.: Für den ersten Tag des Neujahrsfestes. Wien, 1906, Jos. Schlesinger. Héber-német kétnyelvű imádságos könyv dombornyomott, egészvászon kötésben /  Hebrew-German prayer book, linen binding
12116.

Machsor. Die sämmtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung v. S. G. Stern. Bd. I.: Für den ersten Tag des Neujahrsfestes. Wien, 1906, Jos. Schlesinger. Héber-német kétnyelvű imádságos könyv dombornyomott, egészvászon kötésben /
Hebrew-German prayer book, linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Gebete für das Laubhüttenfest nebst Seder Hoschanoth. Mit deutscher Uebersetzung und erläuternden Anmerkungen von M. I. Landau. Prag, 1854, Verlag des M. I. Landau. Héber-német kétnyelvű imádságos könyv dombornyomott, kopottas félbőr kötésben, a címlapon fametszettel /  Hebrew-German prayer book, half-leather binding with faults, woodcut on title page
12117.

Gebete für das Laubhüttenfest nebst Seder Hoschanoth. Mit deutscher Uebersetzung und erläuternden Anmerkungen von M. I. Landau. Prag, 1854, Verlag des M. I. Landau. Héber-német kétnyelvű imádságos könyv dombornyomott, kopottas félbőr kötésben, a címlapon fametszettel /
Hebrew-German prayer book, half-leather binding with faults, woodcut on title page

Rufpreis:
1 000 HUF

Héber imádságos könyv. Ofen (Buda), 1866, M. C. Lőwy's Sohn. Félvászon kötésben /  Hebrew prayer book, half-linen binding
12118.

Héber imádságos könyv. Ofen (Buda), 1866, M. C. Lőwy's Sohn. Félvászon kötésben /
Hebrew prayer book, half-linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára... Magyarra fordította: Schön József. IV. köt.: jóm-kippur ünnepre. Bp., é.n., Schwarz Ignacz. Héber-magyar kétnyelvű könyv aranyozott dombornyomott egészvászon kötésben
12119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Héber nyelvű imádságos könyv. Bp., 1941, Jos. Schlesinger. Egészvászon kötésben /  Hebrew prayer book in linen binding
12120.

Héber nyelvű imádságos könyv. Bp., 1941, Jos. Schlesinger. Egészvászon kötésben /
Hebrew prayer book in linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára... Magyarra fordította: Schön József. I. köt.: ros-hássonó-ünnep első napjára. Bp., 1902, Schwartz Ignácz. Kétnyelvű magyar-héber imádságos könyv egészvászon kötésben, a címlapon ajándékozó sorokkal
12121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kinoth. [1880] Félvászon kötésben /  Half-linen binding
12122.

Kinoth. [1880] Félvászon kötésben /
Half-linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Festgebete der Israeliten mit vollständigem, sorgfältig durchgesehenem Texte. Neu übersetzt und erläutert von M. J. Landau. Bd. I.: Rosch-ha-Schanah. Erster Tag. Wien - Budapest, 1905, Jos. Schlesinger. Egészvászon kötésben /  Linen binding
12123.

Festgebete der Israeliten mit vollständigem, sorgfältig durchgesehenem Texte. Neu übersetzt und erläutert von M. J. Landau. Bd. I.: Rosch-ha-Schanah. Erster Tag. Wien - Budapest, 1905, Jos. Schlesinger. Egészvászon kötésben /
Linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Chok Isral. Lemberg, 1864, Abr. Jos. Madles. Gerincén sérült egészbőr kötésben /  Leather binding
12124.

Chok Isral. Lemberg, 1864, Abr. Jos. Madles. Gerincén sérült egészbőr kötésben /
Leather binding

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF