Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 31

Gebete für das Laubhüttenfest nebst Seder Hoschanoth. Mit deutscher Übersetzung u. erläuternden Anmerkungen v. M. I. Landau. Prag, 1869, S. Freund's Witwe. Egészvászon kötésben, a címoldalon fametszettel /  Linen binding, woodcut on title page
12125.

Gebete für das Laubhüttenfest nebst Seder Hoschanoth. Mit deutscher Übersetzung u. erläuternden Anmerkungen v. M. I. Landau. Prag, 1869, S. Freund's Witwe. Egészvászon kötésben, a címoldalon fametszettel /
Linen binding, woodcut on title page

Rufpreis:
1 000 HUF

Machsor. Die sämmtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung v. S. G. Stern. Bd. IV: Für das Versöhnungsfest. Wien, 1926, Jos. Schlesinger's Buchhandlung. Egészvászon kötésben /  Linen binding
12126.

Machsor. Die sämmtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung v. S. G. Stern. Bd. IV: Für das Versöhnungsfest. Wien, 1926, Jos. Schlesinger's Buchhandlung. Egészvászon kötésben /
Linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Scheiber Sándor: Folklór és tárgytörténet. Teljes kiadás. Bp., 1996, Makkabi. Kiadói kartonkötésben, illusztrációkkal
12127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Das Ostjüdische Antlitz von Arnold Zweig zu zweiundfünfzig Zeichnungen von Hermann Struck. Wiesbaden, 1988, Fourier. Reprint (1920, Welt-Verlag, kiadói papírkötésben) /  Reprint, in paper binding
12128.

Das Ostjüdische Antlitz von Arnold Zweig zu zweiundfünfzig Zeichnungen von Hermann Struck. Wiesbaden, 1988, Fourier. Reprint (1920, Welt-Verlag, kiadói papírkötésben) /
Reprint, in paper binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Ignaz Bernstein: Jüdische Sprichwörter und Redensarten. Wiesbaden, 1988, Fourier. Kartonkötésben, hibátlan állapotban /  Paper binding, good condition
12129.

Ignaz Bernstein: Jüdische Sprichwörter und Redensarten. Wiesbaden, 1988, Fourier. Kartonkötésben, hibátlan állapotban /
Paper binding, good condition

Rufpreis:
1 600 HUF

Verena Dohrn: Reise nach Galizien. Grenzlandschaften des alten Europa. Frankfurt a. M., 1991, S. Fischer Verlag. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal és térképmelléklettel, új állapotban /  Linen binding, with map and photos, new condition
12130.

Verena Dohrn: Reise nach Galizien. Grenzlandschaften des alten Europa. Frankfurt a. M., 1991, S. Fischer Verlag. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal és térképmelléklettel, új állapotban /
Linen binding, with map and photos, new condition

Rufpreis:
1 200 HUF

Jólesz Károly: Kincsestár. Talmudi legendák, hászid bölcsek és bölcsességek. Bp., 1996, Akadémiai
12131.

Rufpreis:
800 HUF

A Talmud könyvei. Az eredeti Talmud szöveg alapján dr. Molnár Ernő. Bp., 1989, IKVA Könyvkiadó. Hasonmás kiadás, egészvászon kötésben
12132.

Rufpreis:
800 HUF

Tóra. Héber-orosz kétnyelvű modern kiadás vászonkötésben /  Hebrew-Russian bilingual edition
12133.

Tóra. Héber-orosz kétnyelvű modern kiadás vászonkötésben /
Hebrew-Russian bilingual edition

Rufpreis:
1 000 HUF

Braun György: Hatan voltunk... Mátészalka - Auschwitz-Birkenau - Los Angeles. Debrecen, 1992, Ethnika
12134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erinnern - Remembering - Souvenir - Ricordare - Pomnitj. 1998, Österreichische Lagergemeinschaft Mauthausen. Öt nyelvű kiadás rengeteg képpel, sérült /  With fault
12135.

Erinnern - Remembering - Souvenir - Ricordare - Pomnitj. 1998, Österreichische Lagergemeinschaft Mauthausen. Öt nyelvű kiadás rengeteg képpel, sérült /
With fault

Rufpreis:
800 HUF

Biblia Hebraica Stuttgartensia: Liber Regum. Praeparavit A. Jepsen. Stuttgart, 1974, Deutsche Bibelgesellschaft. A héber nyelvű Királyok könyvei kritikai kiadása /  Critical edition of the Hebrew Book of Kings
12136.

Biblia Hebraica Stuttgartensia: Liber Regum. Praeparavit A. Jepsen. Stuttgart, 1974, Deutsche Bibelgesellschaft. A héber nyelvű Királyok könyvei kritikai kiadása /
Critical edition of the Hebrew Book of Kings

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF