Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 40

Erich Marcks: Königin Elisabeth von England (Monographien zur Weltgeschichte II). Mit 4 Kunstbeilageb und 110 Abbildungen. Bielefeld-Leipzig, 1897, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, hibátlan állapotban /  Linen binding, illustrated, good condition
11997.

Erich Marcks: Königin Elisabeth von England (Monographien zur Weltgeschichte II). Mit 4 Kunstbeilageb und 110 Abbildungen. Bielefeld-Leipzig, 1897, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, hibátlan állapotban /
Linen binding, illustrated, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

11998.

Rufpreis:
3 000 HUF

1895 Balogh Artúr: Tanulmányok az alkotmánypolitika köréből, nagyon szép állapotban félbőr kötéssel
11999.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szent Imre album. A jubiláris ünnepségek története képekben. Szerk. Huszár Károly. Bp., 1930, Szent Imre Jubileum Rendező Főbizottsága. Kiadói papírkötésben, rengeteg fotóval
12000.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Második szöveg. Közzéteszi az Igazságügyminisztériumban szervezett állandó bizottság. Bp., 1913, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban
12001.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Meszlény Artur: Magyar magánjog I. Jogforrások, személyi és családi jog II. VI., teljesen átdolgozott kiadás. Bp., 1929, Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12002.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sági János - Dr. Kéry János - Rojcsek Sándor: Telekkönyvi jog II. Bp., 1930, Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12003.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
12004.

Rufpreis:
1 200 HUF

Joó Tibor: Vallomások a magyarságról. A magyar önismeret breviáriuma. Bp., 1943. Hungária. 192p.  Vászonkötésben. Kissé megviselt
12005.

Rufpreis:
1 000 HUF

David Irving: Aufstand in Ungarn. Die Tragödie eines Volkes. München, 1986, Wilhelm Heyne Verlag. Illusztrált /  In paper binding, with photos
12006.

David Irving: Aufstand in Ungarn. Die Tragödie eines Volkes. München, 1986, Wilhelm Heyne Verlag. Illusztrált /
In paper binding, with photos

Rufpreis:
1 200 HUF

12007.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.

Rufpreis:
5 000 HUF

Steudner, Emil: Ein Mitkämpfer der Buren über seine Erlebnisse im südafrikanischen Kriege. Warnsdorf, o.J., Opitz, 47p. Illusztrált /  Illustrated
12008.

Steudner, Emil: Ein Mitkämpfer der Buren über seine Erlebnisse im südafrikanischen Kriege. Warnsdorf, o.J., Opitz, 47p. Illusztrált /
Illustrated

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF