Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 40

11985.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. IV. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)
11986.

Rufpreis:
4 000 HUF

11987.

Rufpreis:
4 000 HUF

11988.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I.-V. köt. Bp., 1894-1898. Lampel Valamennyi kötet egységes, festett, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén kisebb szakadás)
11989.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Weil, Philipp: Denkbuch der Ueberschwemmung in Pesth und Ofen im Jahre 1838. I.-II. Abt. Pesth, 1838, Landerer. 99+105p. Félbőr-kötésben, gerincén címkével. Emlékkönyv a pesti árvízről.
11990.

Weil, Philipp: Denkbuch der Ueberschwemmung in Pesth und Ofen im Jahre 1838. I.-II. Abt.
Pesth, 1838, Landerer. 99+105p. Félbőr-kötésben, gerincén címkével. Emlékkönyv a pesti árvízről.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pukánszky Béla: Német polgárság magyar földön. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. Az előzéklap hiányzik, a borítón pacák
11991.

Rufpreis:
1 200 HUF

1848 Gräfliches Taschenbuch (Gothaisches Genealogisches Taschenbuch). The preface and the picture is missing. In nice full-leather binding. binding injured
11992.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Bp., 1906. MTT. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal gazdagon illusztrált. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben; a borító elváltak, egyébként hibátlan állapotú
11993.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pauler Gyula: A magyar nemzet története Szent Istvánig. Bp., 1900, MTA. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötésben, kis sérülésekkel, egy lap szakadt
11994.

Rufpreis:
4 000 HUF

Laczkó Géza: Rákóczi I-II. Bp., 1955, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a címlapon ajándékozó bejegyzéssel)
11995.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carl Bezold: Ninive und Babylon (Monographien zur Weltgeschichte XVIII). Mit 102 Abbildungen. Bielefeld-Leipzig, 1903, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /  Linen binding, illustrated, good condition
11996.

Carl Bezold: Ninive und Babylon (Monographien zur Weltgeschichte XVIII). Mit 102 Abbildungen. Bielefeld-Leipzig, 1903, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /
Linen binding, illustrated, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF