Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Dr. Meszlény Artur: Magyar magánjog I. Jogforrások, személyi és családi jog II. VI., teljesen átdolgozott kiadás. Bp., 1929, Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys