Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 18

Edmund Solmi: Leonardo da Vinci. Mit 9 Vollbildern. Berlin, 1908, Ernst Hofmann & Co. Kiadói szecessziós vászonkötésben, illusztrációkkal, szép állapotban /  Art nouveau linen binding, illustrated, good condition
12144.

Edmund Solmi: Leonardo da Vinci. Mit 9 Vollbildern. Berlin, 1908, Ernst Hofmann & Co. Kiadói szecessziós vászonkötésben, illusztrációkkal, szép állapotban /
Art nouveau linen binding, illustrated, good condition

Rufpreis:
800 HUF

Walter Pater: A renaissance. Ford. Sebestyén Károly. Bp., 1913, Révai. Első kiadás. Egészvászon kötésben
12145.

Rufpreis:
1 200 HUF

12146.

Rufpreis:
1 600 HUF

Die Hummel. Lebensgeschichte und Werk. Új. Az összes termék képével. / New
12147.

Rufpreis:
5 000 HUF

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei Budapest, 1927. Kir. Magy. Egyetemi ny. Fűzve, eredeti, aranyozott feliratú, képes borítóban, vászongerinccel, szalagbefűzéssel.
12148.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Malonyai Dezső: A magyar nép művészete II. A székelyföldi, a csángó és a torockói magyar nép művészete. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és színes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
12149.

Rufpreis:
8 000 HUF

Az Opera: Zádor István rajzai. Bp., [1940], Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete, 138p. Újrakötve egészvászon kötésben
12150.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jiri Padrta: Picasso. Unbekannte Gemälde und Zeichnungen. Prága/Prague, 1960, Artia. 8db grafika fekete-fehér és 29db festmény színes reprodukciójával, egészvászon kötésben, jó állapotban /  8 reproductions of graphics and 29 color pictures of paintings, linen binding, good condition
12151.

Jiri Padrta: Picasso. Unbekannte Gemälde und Zeichnungen. Prága/Prague, 1960, Artia. 8db grafika fekete-fehér és 29db festmény színes reprodukciójával, egészvászon kötésben, jó állapotban /
8 reproductions of graphics and 29 color pictures of paintings, linen binding, good condition

Rufpreis:
1 000 HUF

Fritz Erpel: Paul Cézanne. 19 színes és 37 feket-fehér képpel. Bp., 1976, Corvina - Henschelverlag Berlin. Jó állapotú
12152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Torday Aliz: Hölgy, egyszarvúval. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy lap kijár, egyébként jó állapotú
12153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mihály Munkácsy (1844-1900). Bp., 1952, Institut des Relations Culturelles. Színes album francia bevezetővel, félvászon kötésben, jó állapotú
12154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tihanyi emlékkiáltás. Bp., 1973, Magyar Nemzeti Galéria. Kiállítási katalógus
12155.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF