Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 34

Ternai-Keller: Hivatásos gépkocsivezetők tankönyve melléklettel. Bp., 1973 Műszaki könyvkiadó
12797.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki könyvkiadó. Szövegközi illusztrációkkal és színes mellékletekkel, kiadói félvászon kötésben
12798.

Rufpreis:
1 000 HUF

F. Meissner: Trabant- Hogyan tovább? Műszaki Könyvkiadó, Budapest, 1980. Használati útmutató, fekete-fehér rajzokkal, és fotókkal. 359p.
12799.

Rufpreis:
1 000 HUF

4db autós témájú könyv: Dacia 1300, Autós műszaki tankönyv, Magyarország autóatlasza, BA-3 típusú gépkocsik javítási utasítása
12800.

Rufpreis:
800 HUF

3db klf tűzoltó kiadvány: A tűzoltó taktika és alkalmazása, Elektrosztatikus feltöltések-munkavédelem, BM-Top ruházati katalógus
12801.

Rufpreis:
800 HUF

Német-magyar tudományos műszótár a csász. kir. gymnásiumok és reáliskolák számára, Pest, 1858, kiadja Heckenast Gusztáv, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, néhány lap tintafoltos
12802.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Chován Kálmán: A zongorajáték módszertana. Bp., 1906. Rozsnyai Kálmán
12803.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Luthor-féle új írásmód tanmenete, Íráspedagógiai Gyűjtemény kiadása, Bp., 1937.
12804.

Rufpreis:
1 000 HUF

Biró Bertalan: Eugenika. Bp, 1935, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
12805.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kovács János: Fizika polgári kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1893 Méhner. Megviselt félvászon kötésben, illusztrált
12806.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF