Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 34

12785.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grósz Lajos: A természet köréből. Népszerű olvasmányok a nagyközönség, a serdülő ifjuság és női olvasók számára. 68 képpel., Bp., 1894 Franklin, foltos egészvászon kötésben, 2 lap szakadt néhány foltos
12786.

Rufpreis:
800 HUF

Hans Frey Az akvarista kislexikona. Bp., 1970 Gondolat
12787.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek István: Mandragóra - Kultúrtörténeti tanulmány különös tekintettel a varázslásra és gyógyításra I.-II. Bp., 1979 Gondolat.
12788.

Rufpreis:
800 HUF

Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Bp., Hyppokrates. egészvászon kötésben
12789.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902.+ Hui, die Hummel. Josef Müller Verlag, München,1939. Német nyelvű könyv gyerekeknek rajzokkal, rövid elbeszélésekkel, versekkel egészvászon kötésben,a borító elvált
12790.

Rufpreis:
1 000 HUF

1959 Csillagászati évkönyv jó állapotban
12791.

Rufpreis:
800 HUF

Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve, Bp., 1891 MTA, Hornyánszky, félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban 485 p.
12792.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Jacob Christofried: A klinikai vizsgálati módszerek atlasza - A belgyógyászati diagnostica és a különös kór- és gyógytan alapvonalaival, Budapest, 1898, Singer és Wolfner kiadása, 68 táblán 182 színes rajzzal és 64 ábrával a szövegben, kicsit megviselt állapotban
12793.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

vitéz Berde Károly: A bőr- és nemibetegségek. Bp., 1943. Studium. Gazdag képanyaggal. KIssé sérült papírkötésben
12794.

Rufpreis:
1 200 HUF

A nőgyógyászat kézikönyve I.-II. Orvosi Könyvkiadó Társulat 1916. Erősen sérült egészvászon kötésekben
12795.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orvosi könyvek: A bőrrák korai diagnózisa és kezelése, Útmutató boncolási gyakorlatokhoz, Élettani gyakorlatok és bemutatások, Nőgyógyászati műtéttan, valamint 3db különlenyomat
12796.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF