https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 39
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
497093
12832
163
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
497090
12833
163
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Hekler Antal: A középkor és a renaissance művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
497087
12834
163
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kiadói vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
500569
12835
163
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Zoltán: A biedermeier. Első kiadás! Bp. 1914 Singer és Wolfner. Kiadói, kissé megviselt papírkötésben, illusztrált. Tollas és ceruzás jelölésekkel
Das Lot is nicht erreichbar
521305
12836
163
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp, 1942, Officina. Félvászon kötésben, rengeteg fekete-fehér és színes reprodukcióval illusztrálva, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
453312
12837
163
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
2005 Vadas József: Stílusok és korszakok - A magyar art deco, Corvina Kiadó, Bp., rengeteg színes képpel illusztrálva
Das Lot is nicht erreichbar
437492
12838
163
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Heinrich Lützeller: Absztrakt festészet. Bp., 1970 Corvina
Das Lot is nicht erreichbar
488399
12839
163
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
1933 Richard Hamann: Művészettörténet a korai keresztény időktől napjainkig, Th. Knaur Nachf kiadása, Berlin, német nyelven, 1.110 illusztrációval és 12 színes táblával, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
498331
12840
163
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante
Das Lot is nicht erreichbar
518017
12841
163
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával 804p.
Das Lot is nicht erreichbar
457122
12842
163
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Bp., 1982, Corvina. Gazdagon illusztrált művészettörténeti album 514823
12843
163
0
12000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. Harmadik kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete. Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis kopás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse