Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 39

Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp, 1960, Műszaki Könyvkiadó. Jó állapotú könyv rengeteg fotóillusztrációval és alaprajzzal
12856.

Rufpreis:
800 HUF

2db építészeti könyv: Bognár Botond-Mai japán építészet, Gerő László-Régi orosz építészet
12857.

Rufpreis:
1 000 HUF

1996 Andras Kaldor: Opera houses of Europe, rengeteg színes képpel illusztrálva és leírásokkal, rövid történetekkel
12858.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az Opera: Zádor István rajzai Bp. cca 1940 138p. sérült gerinccel
12859.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gombos Zoltán: Budavári kertek, Natura Kiadó, Bp. 1969, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, fekete-fehér képekkel tűzdelve
12860.

Rufpreis:
800 HUF

Dercsényi Balázs: Magyar kastélyok, Officina Nova 1990. - dekoratív képes album
12861.

Rufpreis:
1 200 HUF

Morvay György:  Új fotólexikon. Budapest, Műszaki Könyvkiadó 1984. Műbőr kötésben, a belső borító, és a sarkok sérültek
12862.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Lénárd Endre: A keskenyfilm technikája és művészete. Budapest, cca. 1942. Hatschek és Farkas (HAFA) Kissé laza egészvászon kötésben 551p.
12863.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katona Imre: A porcelán. Bp., 1984 Gondolat. 128p. Porcelán jelzésekkel, képekkel.
12864.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Ákos: Barokk fajanszművészet Magyarországon - Holics és Tata, Corvina Kiadó, Bp. 1966, kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér és színes képekkel
12865.

Rufpreis:
800 HUF

H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek, Magyar Helikon Kiadó, Bp. 1973, színes képekkel
12866.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francois Pernot: Az arany. Gyönyörűen illusztrált könyv az arany történetéről. Lazi. 2007. 222p. Új állapotban
12867.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF