Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514933
12856
163
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp, 1960, Műszaki Könyvkiadó. Jó állapotú könyv rengeteg fotóillusztrációval és alaprajzzal
529714
12857
163
Books: Architecture, Art
2db építészeti könyv: Bognár Botond-Mai japán építészet, Gerő László-Régi orosz építészet
460914
12858
163
Books: Architecture, Art
1996 Andras Kaldor: Opera houses of Europe, rengeteg színes képpel illusztrálva és leírásokkal, rövid történetekkel
517611
12859
163
Books: Architecture, Art
Az Opera: Zádor István rajzai Bp. cca 1940 138p. sérült gerinccel
529701
12860
163
Books: Architecture, Art
Gombos Zoltán: Budavári kertek, Natura Kiadó, Bp. 1969, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, fekete-fehér képekkel tűzdelve
457121
12861
163
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs: Magyar kastélyok, Officina Nova 1990. - dekoratív képes album 493881
12862
163
1500
Books: Architecture, Art
Morvay György: Új fotólexikon. Budapest, Műszaki Könyvkiadó 1984. Műbőr kötésben, a belső borító, és a sarkok sérültek
501396
12863
163
Books: Architecture, Art
Lénárd Endre: A keskenyfilm technikája és művészete. Budapest, cca. 1942. Hatschek és Farkas (HAFA) Kissé laza egészvászon kötésben 551p.
530879
12864
163
Books: Architecture, Art
Katona Imre: A porcelán. Bp., 1984 Gondolat. 128p. Porcelán jelzésekkel, képekkel. 529695
12865
163
Books: Architecture, Art
Kiss Ákos: Barokk fajanszművészet Magyarországon - Holics és Tata, Corvina Kiadó, Bp. 1966, kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér és színes képekkel 531211
12866
163
Books: Architecture, Art
H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek, Magyar Helikon Kiadó, Bp. 1973, színes képekkel 472588
12867
163
Books: Architecture, Art
Francois Pernot: Az arany. Gyönyörűen illusztrált könyv az arany történetéről. Lazi. 2007. 222p. Új állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF