Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 20

Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11582.

Rufpreis:
2 000 HUF

H.G. Wells: Az új Machiavelli I-II. Bp, é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
11583.

Rufpreis:
800 HUF

Vályi Nagy Géza: Gábor Áron a legendás székely. Bp, 1941, Nemzeti Könyvtár, p63
11584.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kuun Géza: A kúnok nyelvéről és nemzetiségéről. Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, MTA, 1885, p60
11585.

Rufpreis:
1 000 HUF

Galgóczy Károly: A székely kérdés. Értekezések a társadalomtudományok köréből, szerk. Fraknói Vilmos. Bp, 1874, Eggenberger-féle Akadémiai Könyvkereskedés, p23
11586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heinrich Gusztáv: Etzelburg és a magyar húnmonda (székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, 1882, MTA, p39
11587.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország I. kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
11588.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
11589.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF