Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509512
11582
159
Books: History
Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
509463
11583
159
Books: History
H.G. Wells: Az új Machiavelli I-II. Bp, é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban 509469
11584
159
Books: History
Vályi Nagy Géza: Gábor Áron a legendás székely. Bp, 1941, Nemzeti Könyvtár, p63
509483
11585
159
Books: History
Kuun Géza: A kúnok nyelvéről és nemzetiségéről. Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, MTA, 1885, p60 509487
11586
159
Books: History
Galgóczy Károly: A székely kérdés. Értekezések a társadalomtudományok köréből, szerk. Fraknói Vilmos. Bp, 1874, Eggenberger-féle Akadémiai Könyvkereskedés, p23 509485
11587
159
Books: History
Heinrich Gusztáv: Etzelburg és a magyar húnmonda (székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, 1882, MTA, p39 509575
11588
159
Books: History
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország I. kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 509578
11589
159
Books: History
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF