Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Kirélyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 4 oldal kissé foltos, egyébként nagyon szép állapotban!
1896 Dr. Göőz József: Budapest története - az ezredéves ünnepség alkalmával, Lampel Róbert-Wodianer és Fiai Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) / First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults
Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) / First edition in leather cover