Porzellan Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
399862
11674
156
Hollóházi jelzéssel ellátott hölgyet ábrázoló kézzel festett porcelán figura / Hollóházi handpainted chinaware figure 27 cm
400724
11675
156
6 darabos Villeroy & Boch jelzéssel ellátott régi porcelán süteményes tányér készlet (alul apró sérülések) / Villeroy & Boch chinaware cake plates set (little damage)
397813
11676
156
Dekor Bavaria Feinsilber porcelán komplett 6 személyes kávéskészlet / Bavaria Feinsilber chinaware coffe set of 6
468250
11677
156
XIX. sz. Kézzel festett porcelán pecsenyéstál 3 tányérral (egyiken apró hibák) / XIX. century hand painted chinaware meat bowl with 3 plates (one with damage)
471048
11678
156
cca 1890 Porcelán-bögre az Andrássy út és az Opera képével. Régi teás bobozban / Chinaware mug with the image of the opera. In old tea-box
472700
11679
156
cca 1900 Impozáns kézzel festett, aranyozott német porcelán étkészlet némi hiánnyal / Exclusive set of vintage chinaware dish set
491235
11680
156
24000
XIX. századi 6 személyes kézzel festett kínai porcelán teás készlet / Chinese chinaware tea-set
491228
11681
156
Kézzel festett fonott porcelán kosárka kis lepattogzásokkal jelzés nélkül / Handpainted wicker chinaware basket (small fault) 17x14x13cm
489527
11682
156
2db kézzel festett aranyozott modern Meisseni porcelán kávéscsésze és kistányér / Handpainted Meissen chinaware coffe cups and plates 491639
11683
156
477580
11684
156
XIX. sz. második fele Villeroy & Boch Rózsák. pocelánfajansz tányérok. Máz alatti kékfestéssel és aranyozással / XIXth century: VB Roses chinaware plates d: 18 cm
488823
11685
156
Jelzett női akt porcelán figura / Nude chinaware figure 22cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF