Porzellan

Zahl der Lose: 87

11662.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó /  Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm
11663.

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó /
Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

11664.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
11665.

Rufpreis:
2 800 HUF

XIX. századi sorszámozott kézzel festett porcelán tálca, sérült réz fonatba foglalva/ in 19. century handmade chinaware bowl with copper braid d:33cm
11666.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi Drasche porcelán női akt szobor / Drasche chinaware 18 cm
11667.

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX. századi virágokkal díszített jelzés nélküli porcelán tál / Chinaware bowl d:41cm
11668.

Rufpreis:
4 000 HUF

Apró virágokkal díszített C.T. Altwasser jelzett német porcelán leves tál és kínáló tál / German chinaware suop-bowl and bowl
11669.

Rufpreis:
4 000 HUF

11670.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kézzel festett régi bajor nagyméretű porcelán bonbonier / Handpainted Bavarian chinaware bonbonier 15x19cm
11671.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Virágokkal díszített nagyméretű dekoratív porcelán váza aranyozott szegéllyel 28cm magas / Chinaware vase
11672.

Rufpreis:
2 000 HUF

11673.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF