Porzellan Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
383875
11662
156
438902
11663
156
Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó / Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm
383911
11664
156
454378
11665
156
Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
488046
11666
156
XIX. századi sorszámozott kézzel festett porcelán tálca, sérült réz fonatba foglalva/ in 19. century handmade chinaware bowl with copper braid d:33cm
488435
11667
156
Régi Drasche porcelán női akt szobor / Drasche chinaware 18 cm 466190
11668
156
XIX. századi virágokkal díszített jelzés nélküli porcelán tál / Chinaware bowl d:41cm
466223
11669
156
Apró virágokkal díszített C.T. Altwasser jelzett német porcelán leves tál és kínáló tál / German chinaware suop-bowl and bowl 477479
11670
156
479440
11671
156
3800
Kézzel festett régi bajor nagyméretű porcelán bonbonier / Handpainted Bavarian chinaware bonbonier 15x19cm
436448
11672
156
Virágokkal díszített nagyméretű dekoratív porcelán váza aranyozott szegéllyel 28cm magas / Chinaware vase
438923
11673
156
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF