Porzellan

Zahl der Lose: 87

11650.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teáskészlet: kanna, cukortartó, tejkiöntő, 3db bögre és 5db tányér / Zsolnay chinaware tea set
11651.

Rufpreis:
4 000 HUF

"Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest 1984.", Zsolnay eozin mázas emlékplakett (d=10,5cm)
11652.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Apró virágokkal díszített Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett sorszámozott / Zsolnay chinaware jug 12cm magas
11653.

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett virágokkal díszített és aranyozott sorszámozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay numbered handpainted chinaware vase 27cm
11654.

Rufpreis:
6 000 HUF

11655.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett medvéket ábrázoló Zsolnay porcelán dísz / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
11656.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay vase / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase 18cm
11657.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán egyszálas váza pár / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase pair 12cm
11658.

Rufpreis:
4 000 HUF

Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 11cm
11659.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett Zsolnay porcelán váza / Hand-painted Zsolnay chinaware vase 13 cm
11660.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay porcelán levesestál / Zsolnay chinaware soup-bowl d 30 cm
11661.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF