Porzellan Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
477853
11650
156
476814
11651
156
Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teáskészlet: kanna, cukortartó, tejkiöntő, 3db bögre és 5db tányér / Zsolnay chinaware tea set
488160
11652
156
2500
"Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest 1984.", Zsolnay eozin mázas emlékplakett (d=10,5cm)
451739
11653
156
Apró virágokkal díszített Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett sorszámozott / Zsolnay chinaware jug 12cm magas
465580
11654
156
Kézzel festett virágokkal díszített és aranyozott sorszámozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay numbered handpainted chinaware vase 27cm
451383
11655
156
422850
11656
156
Kézzel festett medvéket ábrázoló Zsolnay porcelán dísz / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
479432
11657
156
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay vase / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase 18cm
479422
11658
156
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán egyszálas váza pár / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase pair 12cm
465695
11659
156
Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 11cm
433577
11660
156
Kézzel festett Zsolnay porcelán váza / Hand-painted Zsolnay chinaware vase 13 cm
444448
11661
156
Zsolnay porcelán levesestál / Zsolnay chinaware soup-bowl d 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF