Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
453940
11670
151
Eötvös József, báró: A karthausi, 3. kiadás. Bp., 1908, Révai. Aranyozott egészvászon kötésben (gerincnél szakadt)
453992
11671
151
Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel, nagyon sok sok jó kiadással, köztük 9 db Jókai díszkiadás, Remekírók sorozatból, kb 40 db
427293
11672
151
Szerdahelyi Sándor A magyar bohémvilág - Budapesti ujságírók almanachja 1908-ra. Gazdag képanyaggal Bp. 1908. Bp. Ujságírók Egyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. (Gerinc hiányzik) 453835
11673
151
Paganel, Camille Szkanderbég története vagy a törökök és keresztények a tizenötödik században. Fordította Hager József. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. Történeti-, Nép- és Földrajzi Könyvtár. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben.
448987
11674
151
Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Mindenmunkái I. kötet. Pest 1847 Heckenast Gusztáv. Korabeli kissé kopott aranyozott egészvászon kötésben 466119
11675
151
Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
398506
11676
151
1927 Az élet könyve V. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben 398507
11677
151
1929 Tíz esztendő-Magyarország 1918-tól 1928-ig II. kötet, karácsonyi ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
398505
11678
151
1924 Házi Kincstár - Az élet könyve II. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben 466122
11679
151
1957 Minerva Kártya kézikönyv sérült borítóval
466151
11680
151
900
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. 2. kiadás Bp., Turul szépmíves céh. Aranyozott félvászon kötésben
436098
11681
151
1985 Hámori Tibor: Puskás - Legenda és valóság, dedikált példány, Alfredo di Stefano előszavával
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF