Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Eötvös József, báró: A karthausi, 3. kiadás. Bp., 1908, Révai. Aranyozott egészvászon kötésben (gerincnél szakadt)
11670.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel, nagyon sok sok jó kiadással, köztük 9 db Jókai díszkiadás, Remekírók sorozatból, kb 40 db
11671.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szerdahelyi Sándor A magyar bohémvilág - Budapesti ujságírók almanachja 1908-ra. Gazdag képanyaggal Bp. 1908. Bp. Ujságírók Egyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. (Gerinc hiányzik)
11672.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paganel, Camille Szkanderbég története vagy a törökök és keresztények a tizenötödik században. Fordította Hager József. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. Történeti-, Nép- és Földrajzi Könyvtár. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben.
11673.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Mindenmunkái I. kötet. Pest 1847 Heckenast Gusztáv. Korabeli kissé kopott aranyozott egészvászon kötésben
11674.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
11675.

Rufpreis:
2 000 HUF

1927 Az élet könyve V. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11676.

Rufpreis:
800 HUF

1929 Tíz esztendő-Magyarország 1918-tól 1928-ig II. kötet, karácsonyi ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11677.

Rufpreis:
1 000 HUF

1924 Házi Kincstár - Az élet könyve II. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11678.

Rufpreis:
800 HUF

1957 Minerva Kártya kézikönyv sérült borítóval
11679.

Rufpreis:
1 000 HUF

Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. 2. kiadás Bp., Turul szépmíves céh. Aranyozott félvászon kötésben
11680.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1985 Hámori Tibor: Puskás - Legenda és valóság, dedikált példány, Alfredo di Stefano előszavával
11681.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF