Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
453943
11658
151
435880
11659
151
Az Est Hármaskönyve az 1930. évre. A Nő könyve, korabeli, kissé kopottas egészvászon kötésben
453819
11660
151
453820
11661
151
3200
453821
11662
151
Sík Sándor: Zrínyi Míklós. Első kiadás! Bp., 1923 Franklin, sérült papírkötésben
453823
11663
151
Vas Gereben: A nemzet napszámosai - a mai magyar nyelvre átdolgozott kiadás, Nemzeti múlt irod. bizottság, 1929. kopott aranyozású egészvászon kötásben
453853
11664
151
Endrődi Sándor költeményei 1867-1901. Singer és Wolfner. A költő arcképével díszített dombornyomott egészvászon kötésben
461397
11665
151
1982 Heinrich Heine: A Bacherachi rabbi - Töredék El Liszickij a Hád gádjához készült tizenegy litográfiájának hasonmásával, Európa Könyvkiadó Bp., kiadói egészvászon kötésben
453897
11666
151
Kürenberg, Joachim von: Fritz von Holstein, a szürke eminenciás. Bp. é.n. Stílus. 254p. Fordította: Ákos Miklós. Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
461586
11667
151
1875-ik évi Országgyűlési Törvényczikkek, Budapest, kiadja Ráth Mór 461403
11668
151
1980 Berkó-Fehér: Ki mit gyűjt? Gondolat Kiadó Bp., kiadói kemény papírkötésben, jó állapotban 453857
11669
151
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es Magyar Könyvnap könyve. Aranyozott egészvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF