Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

11658.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Est Hármaskönyve az 1930. évre. A Nő könyve, korabeli, kissé kopottas egészvászon kötésben
11659.

Rufpreis:
1 000 HUF

11660.

Rufpreis:
3 000 HUF

11661.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Sík Sándor: Zrínyi Míklós. Első kiadás! Bp., 1923 Franklin, sérült papírkötésben
11662.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Gereben: A nemzet napszámosai - a mai magyar nyelvre átdolgozott kiadás, Nemzeti múlt irod. bizottság, 1929. kopott aranyozású egészvászon kötásben
11663.

Rufpreis:
1 000 HUF

Endrődi Sándor költeményei 1867-1901. Singer és Wolfner. A költő arcképével díszített dombornyomott egészvászon kötésben
11664.

Rufpreis:
2 000 HUF

1982 Heinrich Heine: A Bacherachi rabbi - Töredék El Liszickij a Hád gádjához készült tizenegy litográfiájának hasonmásával, Európa Könyvkiadó Bp., kiadói egészvászon kötésben
11665.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kürenberg, Joachim von: Fritz von Holstein, a szürke eminenciás. Bp. é.n. Stílus. 254p. Fordította: Ákos Miklós. Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
11666.

Rufpreis:
3 000 HUF

1875-ik évi Országgyűlési Törvényczikkek, Budapest, kiadja Ráth Mór
11667.

Rufpreis:
800 HUF

1980 Berkó-Fehér: Ki mit gyűjt? Gondolat Kiadó Bp., kiadói kemény papírkötésben, jó állapotban
11668.

Rufpreis:
800 HUF

Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es Magyar Könyvnap könyve. Aranyozott egészvászon kötésben.
11669.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF