Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
463019
11646
151
1994 Bárdosi János: A magyar Fertő halászata, Hillebrand Nyomda, fekete-fehér képekkel illusztrálva 461133
11647
151
3db hímzéssel, népviselettel foglalkozó könyv: Keresztszemes minták, A turai hímzések motívumvilága, Folklór archívum 461136
11648
151
A MATEOSZ igazgatóságának és felügyelő bizottságának jelentése az 1945., 1946. és 1947. üzletévekről, megviselt állapotban 461102
11649
151
1923/1933 Az Est hármaskönyve 2 db
460816
11650
151
Tudományos Gyűjtemény 1818 I. kötet. Pest, 1818. Trattner János Tamás 136p. javított gerinccel, kissé foltos. 460902
11651
151
1916 A Pesti hírlap naptára. Festett egészvászon kötés
445666
11652
151
Tasnádi Nagy Gyula: Anjoukori okmánytár. 7. köt. 1358. jan. 1.-1359. márcz. 31. MTA, 1920. későbbi szétvált kötésben 446126
11653
151
Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Bp., DN. 576p. fényképekkel. Egészvászon kötésben 453880
11654
151
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1940], Turul Szépmíves Könyvkiadó. Aranyozott félvászon kötésben
450162
11655
151
448998
11656
151
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Egyetemi nyomda. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Festett kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
445255
11657
151
4 db érdekes sport és egyéb témájú minikönyv.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF