Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

1994 Bárdosi János: A magyar Fertő halászata, Hillebrand Nyomda, fekete-fehér képekkel illusztrálva
11646.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db hímzéssel, népviselettel foglalkozó könyv: Keresztszemes minták, A turai hímzések motívumvilága, Folklór archívum
11647.

Rufpreis:
1 000 HUF

A MATEOSZ igazgatóságának és felügyelő bizottságának jelentése az 1945., 1946. és 1947. üzletévekről, megviselt állapotban
11648.

Rufpreis:
1 000 HUF

1923/1933 Az Est hármaskönyve 2 db
11649.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tudományos Gyűjtemény 1818 I. kötet. Pest, 1818. Trattner János Tamás 136p. javított gerinccel, kissé foltos.
11650.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916 A Pesti hírlap naptára. Festett egészvászon kötés
11651.

Rufpreis:
800 HUF

Tasnádi Nagy Gyula: Anjoukori okmánytár. 7. köt. 1358. jan. 1.-1359. márcz. 31. MTA, 1920. későbbi szétvált kötésben
11652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Bp., DN. 576p. fényképekkel. Egészvászon kötésben
11653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1940], Turul Szépmíves Könyvkiadó. Aranyozott félvászon kötésben
11654.

Rufpreis:
1 000 HUF

11655.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Egyetemi nyomda. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Festett kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
11656.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db érdekes sport és egyéb témájú minikönyv.
11657.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF