Avatlan utazás vagy 25 egész nap. Elsõ munka. Attól ki a nyírt mûvet eltörte. (Álnéven írt munka) Pest, 1845, Emmich Gusztáv 96p. korabeli fűzött papírkötésben
Cicero: Orationes selectae, opera, et studio Christophori Wahl, interpretatione, I. köt. Nagyszombat, 1754. (Az utolsó lap hiányzik - last page missing) korabeli bordázott egészbőr kötésben.
1902-ik évi országgyűlési törvényczikkek ... magyarázattal ellátva, Bp., 1902 Ráth Mór, 378p. Aranyozott, bordázott félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban
Strindberg Ágost: Haláltánc. Ford. Mikes Lajos. Bp., 1923, Dick Manó. Dekoratív festett vászonkötésben, aranyozott dombornyomattal. Sarkoknál kis kopással, jó állapotban
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
Edelényi Szabó Dénes: Magyarország közjogi alkatrészeinek és törvényhatóságainak területváltozásai- térképvázlatokkal., Bp., 1928 72p. + 1941 MAgyar statisztikai zsebkönyv