Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 71

Avatlan utazás vagy 25 egész nap. Elsõ munka. Attól ki a nyírt mûvet eltörte. (Álnéven írt munka) Pest, 1845, Emmich Gusztáv 96p. korabeli fűzött papírkötésben
11437.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cicero: Orationes selectae, opera, et studio Christophori Wahl, interpretatione, I. köt. Nagyszombat, 1754. (Az utolsó lap hiányzik - last page missing) korabeli bordázott egészbőr kötésben.
11438.

Rufpreis:
5 000 HUF

1902-ik évi országgyűlési törvényczikkek ... magyarázattal ellátva, Bp., 1902 Ráth Mór, 378p. Aranyozott, bordázott félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban
11439.

Rufpreis:
1 800 HUF

Strindberg Ágost: Haláltánc. Ford. Mikes Lajos. Bp., 1923, Dick Manó. Dekoratív festett vászonkötésben, aranyozott dombornyomattal. Sarkoknál kis kopással, jó állapotban
11440.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: A nyugtalanság völgye. Bp., 1920, Táltos. Első kiadás! Megjelent 1100 példányban. Korabeli, gerincén aranyozott félvászon kötésben.
11441.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fehér Klára: Egyetlen mondat törökül, Dedikált! Bp. 1970, Szépirodalmi kiadó
11442.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komáromi János: Jegenyék a szélben Bp. Dick Manó, Dedikált második kiadás! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
11443.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komáromi János: Az idegen leány Bp. Dick Manó, Dedikált első kiadás! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
11444.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Napraforgók - Újabb regények I. Bp., 1890 Révai. Festett Gottermayer egészvászon kötésben, kissé kopott sarkokkal
11445.

Rufpreis:
1 600 HUF

11446.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Edelényi Szabó Dénes: Magyarország közjogi alkatrészeinek és törvényhatóságainak területváltozásai- térképvázlatokkal., Bp., 1928 72p. + 1941 MAgyar statisztikai zsebkönyv
11447.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arany János Életképek: Emberek, életek, szerelmek, Génius kiadás, kiadói vászon kötésben
11448.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF