Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
412012
11461
146
4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
400019
11462
146
Államvezetők titkos levelei az 1944 előtti évekből és az 1944 évből, Magyar Történelem Kutató Bizottság, New York 1981,
412011
11463
146
1968 Az Országos Mentőszolgálat Jubileumi Emlékülésének beszámolója 376p.
401972
11464
146
Gortvay György : A Népegészségügyi Múzeum. képekkel, Bp., 1935, Egyesült Kő, Könyvnyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. 128p.
412022
11465
146
Kínai szelence. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta Illyés Gyula, Kálmán Klára illusztrációival (egy lap és a védőborító tépett)
412005
11466
146
Platz Bonifácz: Az ember eredése, faji egysége és kora. (2. kiadás.) Bp., 1905, Szent-István-Társ. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Elvált félvászon kötésben (Az első 60 oldalon golyó ütötte lyuk, de olvasható)
401088
11467
146
Kósa János: Snukó elindul a grundról. Ifjúsági regény. Biczó András rajzaival, Dante 1944. (borító sarka foltos) 401097
11468
146
Móricz Zsigmond Harmatos rózsa, Légrády, 1917 Második kiadás, Falus Elek tervezte papírborítóval (kissé foszlott)
401419
11469
146
Bokor Péter: Századunk képei, Gondolat 1968. sok érdekes képpel 344p. egészvászon borítóban
402001
11470
146
1939 Diárium a kir. Magyar egyetemi nyomda képes karácsonyi árjegyzéke 96p. 289037
11471
146
cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
405713
11472
146
Vörösmarty Lyrai költeményei I.-II. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (3 lap sérült, 1 hiány)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF