Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 71

4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
11461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Államvezetők titkos levelei az 1944 előtti évekből és az 1944 évből, Magyar Történelem Kutató Bizottság, New York 1981,
11462.

Rufpreis:
3 000 HUF

1968 Az Országos Mentőszolgálat Jubileumi Emlékülésének beszámolója 376p.
11463.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gortvay György : A Népegészségügyi Múzeum.  képekkel, Bp., 1935, Egyesült Kő, Könyvnyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. 128p.
11464.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai szelence. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta Illyés Gyula, Kálmán Klára illusztrációival (egy lap és a védőborító tépett)
11465.

Rufpreis:
1 000 HUF

Platz Bonifácz: Az ember eredése, faji egysége és kora. (2. kiadás.) Bp., 1905, Szent-István-Társ. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Elvált félvászon kötésben  (Az első 60 oldalon golyó ütötte lyuk, de olvasható)
11466.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kósa János: Snukó elindul a grundról. Ifjúsági regény. Biczó András rajzaival, Dante 1944. (borító sarka foltos)
11467.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond Harmatos rózsa, Légrády, 1917 Második kiadás, Falus Elek tervezte papírborítóval (kissé foszlott)
11468.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bokor Péter: Századunk képei, Gondolat 1968. sok érdekes képpel 344p. egészvászon borítóban
11469.

Rufpreis:
1 000 HUF

1939 Diárium a kir. Magyar egyetemi nyomda képes karácsonyi árjegyzéke 96p.
11470.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
11471.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty Lyrai költeményei I.-II. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (3 lap sérült, 1 hiány)
11472.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF