Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 60

Die Begebenheiten des Prinzen von Ithaca, oder Der seinen Vater Ulysses suchende Telemach... , Nürnberg 1751, számos egész-oldalas rézmetszettel, korabeli kopottas aranyozott gerincű, bordázott egászbőr kötésben néhány lap sérült / with many full page copper-engraving, full leather binding (2-3 pages damaged but complete and nice)
11317.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11318.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11319.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11320.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

A klasszikus regénytár sorozat 17 kötete, aranyozott dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban
11321.

Rufpreis:
4 000 HUF

11322.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11323.

Rufpreis:
4 000 HUF

11324.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11325.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11326.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Die geistliche Freiheit der protestantischen Christen, verfaßt und aus dem Ungarischen übersetzt von Matthäus Haubner. Pressburg, 1843, 26p.
11327.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest, 1877. Bucsánszky, ellegzetes „Szlovák Biblia” kötésben: bordázott egészbõr, díszes rézborítású kötéstáblákkal, rézcsatokkal (2 kapocs hiányzik) (e1-2 sérült oldal) 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné...  110p.
11328.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF