Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 60

Halász István: Az 1848 és 1849-diki magyar szabadságharcz vértanuinak emlékkönyve. Életrajzok: Vahot Imre, Sarkady István és több név nélkül. (Pest, 1873, Halász, Buschmann ny., Kunosy ny.) 32 lev., 24 t. (kőnyomatok). Kiadói, díszesen aranyozott, kissé kopott vászonkötésben.
11329.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Pósa Lajos: Édes anyám . Első kiadás! A szerző édesanyjának arcképével. Bp., 1897. Singer és Wolfner. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült)
11330.

Rufpreis:
3 000 HUF

1932 A Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata januártól decemberig + 1936 Bartók Béla: miért és hogyan gyűjtsünk népzenét? A zenei folklóre törvénykönyve
11331.

Rufpreis:
1 600 HUF

1938 Postás szaknaptár, reklámokkal, képekkel, postahivatali tisztviselőkkel
11332.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virág Benedek: Magyar századok. I-III. kötet egybekötve, Heckenast, Bp. 1862, korabeli papírkötésben (kötéstábla elvált, gerinc hiányzik)
11333.

Rufpreis:
6 000 HUF

1927 Balanyi György: Assisi Szent Ferenc, Szent István Társulat kiadó, Bp., dombornyomott vászonkötésben, sérült
11334.

Rufpreis:
800 HUF

Arany János Életképek: Emberek, életek, szerelmek, Génius kiadás, kiadói vászon kötésben
11335.

Rufpreis:
800 HUF

1943 Kiss Károly: Ahonnan elszállt a lélek... , Könyv és Lapkiadó Rt. kiadása, Bp.,
11336.

Rufpreis:
800 HUF

11337.

Rufpreis:
1 000 HUF

1997 Értünk szólt a Himnusz - olimpiai kiadvány, válogatott sportolók képeivel és rövid életrajzzal, csak 700 példány
11338.

Rufpreis:
2 000 HUF

11339.

Rufpreis:
4 000 HUF

1910 Szerk: Stein Lajos: A műveltség könyvtára: A Társadalom I.-II. kötet, 707 oldal képekkel + térképekkel. Athenaeum nyomda, Kiadói aranyozott félbőr kötésben kiváló állapotban
11340.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF