Tétel

Katalognummer:

11204.
Beendet 134. Fernauktion
Judaica

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Salamon Schück karcagi rabbi: Schulchan Aruch in jüdisch-deutscher Sprache, zsidó viselkedési szabályok gyűjteménye, Scloessinger könyvkereskedése, Király utca, dombornyomott egészvászon kötésben (gerincen apró sérülés) / Jewish book of behavior rules

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys