Judaica Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
351547
11198
134
Judaica
cca 1910 Ismeretlen kiadású héber vallási könyv (kötés sérült) / Jewish religious book (damaged binding)
262340
11199
134
Judaica
1942 A debreceni Statusqno - Aute Izraelita Hitközösség Rabbisága nyomtatott borítékja
327291
11200
134
Judaica
1940 Zsidó 4 imát tartalmazó füzet / Jewish pray-booklet 4 pages
368563
11201
134
Judaica
1938 2 db magyar útlevél izraelita házaspár részére /1938 2 passports for jewish Hungarian couple 375666
11202
134
Judaica
1826 Bécsben nyomtatott zsidó imakönyv szép állapotban / Jewish praybook printed in Vienna, 1826, Anton Edlen v. Schmidt kk. Landschafts, deutsch und orientalischem Buchdrücker 375682
11203
134
Judaica
1836 Prágában nyomtatott zsidó imakönyv szép állapotban metszettel / Jewish praybook printed in Prag, 1836, with nice etching 385141
11204
134
Judaica
Salamon Schück karcagi rabbi: Schulchan Aruch in jüdisch-deutscher Sprache, zsidó viselkedési szabályok gyűjteménye, Scloessinger könyvkereskedése, Király utca, dombornyomott egészvászon kötésben (gerincen apró sérülés) / Jewish book of behavior rules 309749
11205
134
Judaica
1940-es évek elejéről teljes Postatakarék befizetési űrlap az Országos izraelita közművelődési egyesület részére
369468
11206
134
Judaica
1900 Dr. Kiss Arnold: Hazkára izraelita gyászimák, Geyer Osijás, Bp. 160p dombornyomott, ezüstözött vászonkötésben
385152
11207
134
Judaica
Stricher Simon: Héber-magyar szótár,Osrzs rabbiképző 1999.
385151
11208
134
Judaica
Munkácsi Ernő: Der Jude von Neapel. Die historischen und kunstgeschichtlichen Denkmäler des süditalienischen Judentums. Zürich, 1939 Die Liga. (Bp. 1939. Hungária.) 121 l. 1 lev. Fűzve, kiadói borítékban. (gernc kissé sérült)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF