Judaica

Zahl der Lose: 11

cca 1910 Ismeretlen kiadású héber vallási könyv (kötés sérült) / Jewish religious book (damaged binding)
11198.

Rufpreis:
800 HUF

1942 A debreceni Statusqno - Aute Izraelita Hitközösség Rabbisága nyomtatott borítékja
11199.

Rufpreis:
800 HUF

1940 Zsidó 4 imát tartalmazó füzet / Jewish pray-booklet 4 pages
11200.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 2 db magyar útlevél izraelita házaspár részére /1938 2 passports for jewish Hungarian couple
11201.

Rufpreis:
3 000 HUF

1826 Bécsben nyomtatott zsidó imakönyv szép állapotban  / Jewish praybook printed in Vienna, 1826, Anton Edlen v. Schmidt kk. Landschafts, deutsch und orientalischem Buchdrücker
11202.

Rufpreis:
3 000 HUF

1836 Prágában nyomtatott zsidó imakönyv szép állapotban metszettel / Jewish praybook printed in Prag, 1836, with nice etching
11203.

Rufpreis:
4 000 HUF

Salamon Schück karcagi rabbi: Schulchan Aruch in jüdisch-deutscher Sprache, zsidó viselkedési szabályok gyűjteménye, Scloessinger könyvkereskedése, Király utca, dombornyomott egészvászon kötésben (gerincen apró sérülés) / Jewish book of behavior rules
11204.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940-es évek elejéről teljes Postatakarék befizetési űrlap az Országos izraelita közművelődési egyesület részére
11205.

Rufpreis:
2 000 HUF

1900 Dr. Kiss Arnold: Hazkára izraelita gyászimák, Geyer Osijás, Bp. 160p dombornyomott, ezüstözött vászonkötésben
11206.

Rufpreis:
6 000 HUF

Stricher Simon: Héber-magyar szótár,Osrzs rabbiképző 1999.
11207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Munkácsi Ernő: Der Jude von Neapel. Die historischen und kunstgeschichtlichen Denkmäler des süditalienischen Judentums. Zürich, 1939 Die Liga. (Bp. 1939. Hungária.) 121 l. 1 lev. Fűzve, kiadói borítékban. (gernc kissé sérült)
11208.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF