Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
325559
11569
134
Books: other rarities
Tolnai Világlexikon I.-XI. kötetek számos színes képmelléklettel a Tolnai Nyomdai Műintézet kiadásában az I. kötet gerince sérült, a többi kiváló állapotban. JELKÉPES ÁRON! 378469
11570
134
1500
Books: other rarities
Nagy vegyes könyv hagyaték anyag. Kb 50 darab főként háború előtti vegyes könyv jobbakkal, kis kiadókkal. Érdemes megnézni! 386197
11571
134
15000
Books: other rarities
6 db Ossendowski könyv: Véres napok-cári rabok, Ázsiai titkok-ázsiai emberek, Állatok-emberek és istenek, A sötét kelet árnyéka, Kínai rejtelmek, A sivatag népe, mind kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
266840
11572
134
Books: other rarities
384683
11573
134
Books: other rarities
20 db könyv az 1900-as évekből: fürdő kultúra, öntözés, orvosi témák, stb. 384752
11574
134
Books: other rarities
8 db labdarúgásról szóló könyv a 80-as évekből
384761
11575
134
Books: other rarities
8 db sport témájú könyv a 80-as évekből
385322
11576
134
Books: other rarities
1939 Képes Sport teljes első évfolyama bekötve, sérült gerinc 384847
11577
134
Books: other rarities
1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus ábrákkal és leírásokkal hibátlan állapotban
362580
11578
134
Books: other rarities
Herczeg Ferencz: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére 1905 (néhány kép kijár, de hiánytalan) 378434
11579
134
Books: other rarities
A.J.P. Taylor: A második világháború képes krónikája, Akadémiai kiadó, Bp, 1988, (kötés elengedett)
384947
11580
134
Books: other rarities
Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus, Kass János rajzaival, Illusztrált papírborítóban, Zeneműkiadó 1977 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF