Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 86

Tolnai Világlexikon I.-XI. kötetek számos színes képmelléklettel a Tolnai Nyomdai Műintézet kiadásában az I. kötet gerince sérült, a többi kiváló állapotban. JELKÉPES ÁRON!
11569.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy vegyes könyv hagyaték anyag. Kb 50 darab főként háború előtti vegyes könyv jobbakkal, kis kiadókkal. Érdemes megnézni!
11570.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

6 db Ossendowski könyv: Véres napok-cári rabok, Ázsiai titkok-ázsiai emberek, Állatok-emberek és istenek, A sötét kelet árnyéka, Kínai rejtelmek, A sivatag népe, mind kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
11571.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11572.

Rufpreis:
8 000 HUF

20 db könyv az 1900-as évekből: fürdő kultúra, öntözés, orvosi témák, stb.
11573.

Rufpreis:
1 000 HUF

8 db labdarúgásról szóló könyv a 80-as évekből
11574.

Rufpreis:
800 HUF

8 db sport témájú könyv a 80-as évekből
11575.

Rufpreis:
800 HUF

1939 Képes Sport teljes első évfolyama bekötve, sérült gerinc
11576.

Rufpreis:
5 000 HUF

1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus ábrákkal és leírásokkal hibátlan állapotban
11577.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herczeg Ferencz: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére 1905 (néhány kép kijár, de hiánytalan)
11578.

Rufpreis:
800 HUF

A.J.P. Taylor: A második világháború képes krónikája, Akadémiai kiadó, Bp, 1988, (kötés elengedett)
11579.

Rufpreis:
800 HUF

Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus, Kass János rajzaival, Illusztrált papírborítóban, Zeneműkiadó 1977
11580.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF