Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 86

1965 Lengyel katonai könyv lengyel nyelven, Varsóban kiadva és (papírborító kivételével) jó állapotban / Polish book about military Zolniers Polski
11581.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

Gracza György: Magyar Szabadságharc Története III. kötet, Wodianer F. és Fiai Kiadó, tokkal, gerinc sérült, megviselt állapotban
11582.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gracza György: Magyar Szabadságharc Története V. kötet, Wodianer F. és Fiai Kiadó, jó állapotban
11583.

Rufpreis:
4 000 HUF

1938 Betűk és képek világa, Minerva kiadó, sérült
11584.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1943 Balassa József: A magyar nyelv könyve, Dante Kiadó, jó állapotban, dedikált
11585.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1938 József Attila összes versei, Cserépfalvi Kiadó,csak 1000 db példány készült előfizetők részére, gerinc enyhén sérült
11586.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
11587.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kincs István: Romok a rom fölött erdélyi elbeszélés, Szent István társulat 190, aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes
11588.

Rufpreis:
800 HUF

1905 Benedek Elek: Hazánk története Az Ifjúság számára dombornyomott kötésben, a gerincen apró sérülések
11589.

Rufpreis:
5 000 HUF

1939 Lyka Károly:  A művészetek története második kiadás, Singer és Wolfner Kiadó, szép állapotban
11590.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete, kemény kötésben, szép állapotban
11591.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db szocialista minikönyv
11592.

3 db szocialista minikönyv

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF