Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
342409
11581
134
3500
Books: other rarities
1965 Lengyel katonai könyv lengyel nyelven, Varsóban kiadva és (papírborító kivételével) jó állapotban / Polish book about military Zolniers Polski
384374
11582
134
Books: other rarities
Gracza György: Magyar Szabadságharc Története III. kötet, Wodianer F. és Fiai Kiadó, tokkal, gerinc sérült, megviselt állapotban
384372
11583
134
Books: other rarities
Gracza György: Magyar Szabadságharc Története V. kötet, Wodianer F. és Fiai Kiadó, jó állapotban
384402
11584
134
900
Books: other rarities
1938 Betűk és képek világa, Minerva kiadó, sérült
384396
11585
134
2200
Books: other rarities
1943 Balassa József: A magyar nyelv könyve, Dante Kiadó, jó állapotban, dedikált 384411
11586
134
3500
Books: other rarities
1938 József Attila összes versei, Cserépfalvi Kiadó,csak 1000 db példány készült előfizetők részére, gerinc enyhén sérült 289037
11587
134
Books: other rarities
cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
378335
11588
134
Books: other rarities
Kincs István: Romok a rom fölött erdélyi elbeszélés, Szent István társulat 190, aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes 385308
11589
134
Books: other rarities
1905 Benedek Elek: Hazánk története Az Ifjúság számára dombornyomott kötésben, a gerincen apró sérülések 384859
11590
134
Books: other rarities
1939 Lyka Károly: A művészetek története második kiadás, Singer és Wolfner Kiadó, szép állapotban
384845
11591
134
Books: other rarities
1944 László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete, kemény kötésben, szép állapotban 382553
11592
134
Books: other rarities
3 db szocialista minikönyv
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF