Planum Tabulare vagy a Királyi Curiának végzései mellyeket ama boldog emlékezetű Maria Therésia császárné és Magyar országnak királynéja által e végre kinevezett N. M. kiküldöttség öszve és rendbeszedett 1769. esztendőben. Buda, 1825. Korabeli bordázott gerincű félbőr-kötésben. 39,5 cm. Magyar és Latin nyelven a lapok jó állapotban, a borító sérült
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp. é. n. Franklin-Pesti Napló. 4 sztl. 20 t. (színes) 20 sztl. (tanulmány). Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben. (gerinc sérült)
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Szerk. Lukács György. Bp. 1929. Magyar-Francia Kultúrliga. (Globus ny.) 677 l. Kiadói félbőr-kötésben. (apró hiba a gerincen)
Kb 1700-ból származó ószláv szertartáskönyv (rossz állapotban az első és utolsó oldalak hiányoznak) / cca 1700 Old-Slavic ceremony-book in bad condition (first and last pages are missing)
Paulini Béla - Harsányi Zsolt: Háry János kalandozásai Nagyabonytul a Burgváráig. Irták - -. Kodály Zoltán kóttáival és eredeti nép dalokkal. Paulini Béla rajzaival. Szép állapotban