Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft

Zahl der Lose: 19

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: P.T. Etherton - A Mount Everest átrepülése 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11521.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél - Nagy Sándor nyomában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11522.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Steinen Károly dr. - Közép-Brazília természeti népei között, kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. viseltes állapotban
11523.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Steinen Károly dr. - Közép-Brazília aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11524.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Temesy Győző - Sasok országában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11525.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11526.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddell L. Austine - A rejtelmes Lhassza kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11527.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF