Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: P.T. Etherton - A Mount Everest átrepülése 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél - Nagy Sándor nyomában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Steinen Károly dr. - Közép-Brazília természeti népei között, kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. viseltes állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Steinen Károly dr. - Közép-Brazília aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban