Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini - Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Autóval Szudánban 82 képpel, 1. kiadás aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején I-II. kötet + A Pandzsáb, mindhárom aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő-Égen, Földön + Bergman-Kamcsatka ősnépei, mindkettő aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Forbáth László - A megujhodott Mongólia aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa i. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára:Hedin Sven: Ázsia szívében I.-II. kötet aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állpotban
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Italio Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át, képekkel, térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor - Cejlon, az Éden szigete aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Kertész Róbert - Feltámad a Félhold (Az ébredő Iszlám nemzetei) I-II. kötet, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban