Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft

Zahl der Lose: 19

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini - Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Autóval Szudánban 82 képpel, 1. kiadás aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11510.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején I-II. kötet + A Pandzsáb, mindhárom aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11511.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor-A szigetek gyöngye aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11512.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő-Égen, Földön + Bergman-Kamcsatka ősnépei, mindkettő aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11513.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Cholnoky Jenő: Afrika, aranyozott kiadói egészvászon kötésben I. kötet
11514.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Forbáth László - A megujhodott Mongólia aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11515.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa i. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11516.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára:Hedin Sven: Ázsia szívében I.-II. kötet aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állpotban
11517.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Italio Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át, képekkel, térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben szép állapotban
11518.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor - Cejlon, az Éden szigete aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11519.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Kertész Róbert - Feltámad a Félhold (Az ébredő Iszlám nemzetei) I-II. kötet, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11520.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF