Porcelán

Tételek száma: 24

S.S. Belle of Dunkerque angol gőzhajóról származó fajansz tálaló tál. A hajó emblémájával. Máz alatti kék festéssel, formaszámmal, hibátlan. 44x35 cm / An earthenware serving bowl from the S.S. Belle of Dunkerque steamship. With the ships emblem. With underglaze blue painting, model number, flawless. 44x35 cm
11283.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm
11284.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Gerz hatalmas söröskorsó. Körben domború és festett figurális díszítéssel, ón fedéllel. Jelzett, minimális kopással, m: 60,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11285.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
11286.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11287.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11288.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
cca 1900 Schütz kerámiagyár díszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. Beszűkülő tagolt talpazatán gyöngysoros díszítés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros díszítés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötő mintás festésekkel díszített. Alján masszába nyomott Schütz Cilli jelzés és sorszám. Egyik darab talpa ragasztott. Kopottsággal, m: 37 cm
11289.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
cca 1930, Ausztria, Gmunder Keramik art deco falitükör. Repesztett mázas formába öntött fajansz, eredeti tükörrel. Terv: Franz Schleiss. Pajzs alakú keret, felső részén plasztikus színházi maszkok között virágcsokorral díszítve. Jelzés nélkül, kopott aranyozással, 37x31 cm
11290.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Bereznay Vilma: szecessziós cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x9 cm
11291.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm / Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm
11292.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Porosz sast ábrázoló antik fajansz dísztál. Kézzel festett, mázas fajansz, jelzés nélkül XIX. sz. Poroszország. Kis lepattanással, mázhibával d: 40 cm / Antique faience decorative bowl depicting a Prussian eagle. Hand-painted, glazed earthenware, unmarked XIX. s. Prussia. With a small chip, with a glaze defect, d: 40 cm
11293.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Herendi Viktória mintás asztalközép kínáló. Átcsomózott mintás fogóval. Jelzett, hibátlan, 46x23x13 cm
11294.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
23

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft