Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 20

Ausztria 1877. Martin Ritter von Cassian, a DDSG (Császári és Királyi Duna Gőzhajózási Társaság) igazgatója / 25 éves szolgálati évforduló - Az alkalmazottak és tisztek bronz emlékérem. Szign.: Anton Scharff (1845-1930) (64mm) T:XF kis ph. / Austria 1877. Martin Ritter von Cassian, Director of the I. K.K. Priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft (Imperial and Royla Danube Steamship Company) Br commemorative medallion. MARTIN RITTER VON CASSIAN DIRECTOR DER I. K. K. PRIV. DONAU-DAMPSCHIFFARTS-GESELLSCHAFT / ZUM 25 JAEHRIGEN DIENSTJUBILAEUM - DIE BEAMTEN UND SCHIFFSOFFICIERE - 115. OCTOBER 1877 Sign.: Anton Scharff (64mm) C:XF small edge error
30406.

Ausztria 1877. "Martin Ritter von Cassian, a DDSG (Császári és Királyi Duna Gőzhajózási Társaság) igazgatója / 25 éves szolgálati évforduló - Az alkalmazottak és tisztek" bronz emlékérem. Szign.: Anton Scharff (1845-1930) (64mm) T:XF kis ph. / Austria 1877. "Martin Ritter von Cassian, Director of the I. K.K. Priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft (Imperial and Royla Danube Steamship Company)" Br commemorative medallion. "MARTIN RITTER VON CASSIAN DIRECTOR DER I. K. K. PRIV. DONAU-DAMPSCHIFFARTS-GESELLSCHAFT / ZUM 25 JAEHRIGEN DIENSTJUBILAEUM - DIE BEAMTEN UND SCHIFFSOFFICIERE - 115. OCTOBER 1877" Sign.: Anton Scharff (64mm) C:XF small edge error

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Eladási ár:
14 000 Ft
Ausztria 1890. Általános Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Jauner (98,13g/0.950/82x67mm) T:AU kis ph. és karcok / Austria 1890. General Agricultural and Forestry Exhibition Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. ALLGEMEINE LAND - UND FORSTWIRTSCHAFTLICHE AUSSTELLUNG - DEM VERDIENSTE - WIEN 1890 / K K LANDWIRTHSCHAFTS - GESELLSCHAFT IN WIEN. Sign.: Jauner (98,13g/0.950/82x67mm) C:AU small edge error and scratches
30407.

Ausztria 1890. "Általános Mezőgazdasági és Erdészeti Kiállítás" peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Jauner (98,13g/0.950/82x67mm) T:AU kis ph. és karcok / Austria 1890. "General Agricultural and Forestry Exhibition" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. "ALLGEMEINE LAND - UND FORSTWIRTSCHAFTLICHE AUSSTELLUNG - DEM VERDIENSTE - WIEN 1890 / K K LANDWIRTHSCHAFTS - GESELLSCHAFT IN WIEN". Sign.: Jauner (98,13g/0.950/82x67mm) C:AU small edge error and scratches

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Eladási ár:
240 000 Ft
Ausztria 1891. REIN SEI DER TON. EDEL DER SANG. FREI SEI DER SANGER UND FRISCH DER KLANG - 14. NOV. 1891 / ZUR 25 JAHR JUBELFEIER DES LANDSTRASSER-MANNER-GESANG-VEREINS WIEN aranyozott bronz emlékmedál füllel a bécsi III. kerületi Férfikórus fennállásának 25. évfordulójára (52mm) T:AU,XF / Austria 1891. Gilt bronze commemorative medallion with ear for the 25th anniversary of the 3rd Districts Mans Choir of Vienna (52mm) C:AU,XF
30408.

Ausztria 1891. "REIN SEI DER TON. EDEL DER SANG. FREI SEI DER SANGER UND FRISCH DER KLANG - 14. NOV. 1891 / ZUR 25 JAHR JUBELFEIER DES LANDSTRASSER-MANNER-GESANG-VEREINS WIEN" aranyozott bronz emlékmedál füllel a bécsi III. kerületi Férfikórus fennállásának 25. évfordulójára (52mm) T:AU,XF / Austria 1891. Gilt bronze commemorative medallion with ear for the 25th anniversary of the 3rd District's Man's Choir of Vienna (52mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Eladási ár:
4 800 Ft
Ausztria 1897. A bécsi kereskedőket támogató Karjcáregylet 50 éves jubileumára bronz emlékérem. Szign: R. Neuberger (18,50g/36mm) T:AU / Austria 1897. To the 50th Anniversary of the Kreuzerverein Association to Support Viennese Tradesmen bronze commemorative medallion. Sign.: R. Neuberger (18,50/36mm) C:AU
30409.

Ausztria 1897. "A bécsi kereskedőket támogató 'Karjcáregylet' 50 éves jubileumára" bronz emlékérem. Szign: R. Neuberger (18,50g/36mm) T:AU / Austria 1897. "To the 50th Anniversary of the 'Kreuzerverein' Association to Support Viennese Tradesmen" bronze commemorative medallion. Sign.: R. Neuberger (18,50/36mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Eladási ár:
10 000 Ft
Ausztria 1907. Lehár Ferenc - A víg özvegy 300. bécsi előadására egyoldalas bronz plakett. Szign.: Hans Schaefer (28,68g/50x30mm) T:XF patina / Austria 1907. Franz Lehar - To the 300th Performance of The Merry Widow in Vienna one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Hans Schaefer (28,68g/50x30mm) C:XF patina
30410.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
  Kosárba
  Eltávolítás
Ausztria 1910. Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (A Bécsi Divatverseny női kézimunkáért járó díjérme) kétoldalas bronz díjérem. Szign.: Schwartz István (61,5mm) T:AU,XF kis ph-k., ü. Austria 1910 Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (Award medal for womens handwork of the Vienna Fashion Competition) double sided bronze award medal. Sign: Stefan Schwartz (61,5mm) C:AU,XF small edge errors, ding
30411.

Ausztria 1910. "Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (A Bécsi Divatverseny női kézimunkáért járó díjérme)" kétoldalas bronz díjérem. Szign.: Schwartz István (61,5mm) T:AU,XF kis ph-k., ü. Austria 1910 "Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (Award medal for women's handwork of the Vienna Fashion Competition)" double sided bronze award medal. Sign: Stefan Schwartz (61,5mm) C:AU,XF small edge errors, ding

Megvehető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
  Kosárba
  Eltávolítás
Ausztria 1910. Első Nemzetközi Vadászati Kiállítás Bécs 1910 / Ló kétoldalas bronz emlékérem, peremen BWS gyártói jelzéssel (51mm) T:AU,XF kis ph. / Austria 1910. Erste Internat. Jagdausstellung Wien 1910 double-sided bronze commemorative medallion with BWS makers mark on edge (51mm) C:AU,XF small edge error
30412.

Ausztria 1910. "Első Nemzetközi Vadászati Kiállítás Bécs 1910 / Ló" kétoldalas bronz emlékérem, peremen "BWS" gyártói jelzéssel (51mm) T:AU,XF kis ph. / Austria 1910. "Erste Internat. Jagdausstellung Wien 1910" double-sided bronze commemorative medallion with "BWS" maker's mark on edge (51mm) C:AU,XF small edge error

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Eladási ár:
26 000 Ft
Ausztria 1928. A.D.A.C. Nemzetközi túra 1928 / Aladár Krüger részben zománcozott bronz autótúra emlékérem C. POELLATH SCHROBENHAUSEN gyártói jelzéssel (76mm) T:XF zománchiba /  Austria 1928. A.D.A.C. International tour (Länderfahrt) 1928 / Aladár Krüger partially enamelled bronze car tour commemorative medallion with makers mark C. POELLATH SCHROBENHAUSEN(76mm) C:XF enamel error
30413.

Ausztria 1928. "A.D.A.C. Nemzetközi túra 1928 / Aladár Krüger" részben zománcozott bronz autótúra emlékérem "C. POELLATH SCHROBENHAUSEN" gyártói jelzéssel (76mm) T:XF zománchiba / Austria 1928. "A.D.A.C. International tour (Länderfahrt) 1928 / Aladár Krüger" partially enamelled bronze car tour commemorative medallion with makers mark "C. POELLATH SCHROBENHAUSEN"(76mm) C:XF enamel error

Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
  Kosárba
  Eltávolítás
Ausztria 1962. Nemzetközi Bécs-Budapest-Balaton Túra, 1962. június 9-11. zománcfestett fém autójelvény (65x72mm) T:AU hátlapon ragasztónyom /  Austria 1962. International Vienna-Budapest-Balaton Tour, 9-11. June 1962 painted metal car badge (65x72mm) C:AU gluemark on the back
30414.

Ausztria 1962. "Nemzetközi Bécs-Budapest-Balaton Túra, 1962. június 9-11." zománcfestett fém autójelvény (65x72mm) T:AU hátlapon ragasztónyom / Austria 1962. "International Vienna-Budapest-Balaton Tour, 9-11. June 1962" painted metal car badge (65x72mm) C:AU gluemark on the back

Megvehető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
  Kosárba
  Eltávolítás
Franciaország 1658. XIV. Lajos Calais-i gyógyulására Sn emlékérem. Szign: I. Mauger (22,27g/41mm) T:VF ph. / France 1658. To the Healing of the King in Calais Sn commemorative medallion. Sign.: I. Mauger (22,27g/41mm) C:VF edge error
30415.

Franciaország 1658. "XIV. Lajos Calais-i gyógyulására" Sn emlékérem. Szign: I. Mauger (22,27g/41mm) T:VF ph. / France 1658. "To the Healing of the King in Calais" Sn commemorative medallion. Sign.: I. Mauger (22,27g/41mm) C:VF edge error

Megvehető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
  Kosárba
  Eltávolítás
Franciaország 1900. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900 kétoldalas bronz emlékérem, adományozva J. VERESS számára, peremén BRONZE beütéssel. Eredeti, bár hiányos, sérült tokban. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:UNC,AU France 1900. Republic of France / International Exposition Paris 1900 bronze commemorative medallion, awarded to J. VERESS, with BRONZE hallmark on the edge, in original but damaged award case. REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE INTERNATONALE. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU
30416.

Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" kétoldalas bronz emlékérem, adományozva "J. VERESS" számára, peremén "BRONZE" beütéssel. Eredeti, bár hiányos, sérült tokban. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:UNC,AU France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" bronze commemorative medallion, awarded to "J. VERESS", with "BRONZE" hallmark on the edge, in original but damaged award case. "REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE INTERNATONALE". Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Eladási ár:
55 000 Ft
Haiti 1881. Haiti Nemzeti Kiállítás - 1. osztályú érem / Salomon a Haiti Köztársaság elnöke fém díjérem füllel (46,5mm) T:AU Haiti 1881. Exposition Nationale dHa?ti - Médaille de 1?re Classe (Haiti National Exhibition - 1st Class Medal) / Salomon Président de la République dHa?ti (Salomon President of the Republic of Haiti) metal award medal with ear (46,5mm) C:AU
30417.

Haiti 1881. "Haiti Nemzeti Kiállítás - 1. osztályú érem / Salomon a Haiti Köztársaság elnöke" fém díjérem füllel (46,5mm) T:AU Haiti 1881. "Exposition Nationale d'Ha?ti - Médaille de 1?re Classe (Haiti National Exhibition - 1st Class Medal) / Salomon Président de la République d'Ha?ti (Salomon President of the Republic of Haiti)" metal award medal with ear (46,5mm) C:AU

Megvehető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig

Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től

  Események