Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal, 3. típus" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, gyártói jelzés és fémjel nélkül T:XF kis zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class, with a war decoration and swords, 3rd model" enamelled, gilt bronze decoration with ribbon, without makers mark and hallmark C:XF small enamel errors NMK 97.var, Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol. 2. 275. p.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel és kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, gyártói jelzés nélkül T:XF kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Order of Leopold, Knight's Cross with a war decoration and swords" gilt bronze decoration without maker's mark C:XF small enamel error NMK 73., Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol. 2. 132. p. var.
~1940. "II. osztályú Levente Díszjelvény" zománcozott Cu jelvény, eredeti, zöld, kissé sérült "KISTÉTÉNYI WALTHER E. BUDAPEST" dísztokban (38mm) T:AU /
Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour 2nd class" enamelled Cu badge, in original, green, lightly damaged "KISTÉTÉNYI WALTHER E. BUDAPEST" case (38mm) C:AU
Sallay 200/b.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től